fbpx

Zeytinburnu Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us
zeytinburnu köpek eğitimi

Köpeklerle fazla vakit geçiren ve onlarla iletişime önem veren köpek sahiplerinin mutlaka profesyonel bir köpek eğiticisinden destek alması gerekir. Çünkü eğitilen köpekler, eğitimsiz köpeklere oranla sahiplerini daha fazla anlarlar ve çok daha iyi bir ikili oluştururlar. Köpekler için en uygun eğitim zamanı yavru oldukları dönemdir.

Köpeklere İtaat Eğitimleri

Köpeklerin kazanması gereken temel davranışlardan birisi itaattir. Tasmalı olarak kullanılan yöntemler temel itaat davranışı olarak geçer. Tasmasız olarak geçerli olanlar ise ileri düzey itaat eğitimi kapsamındadır. İtaat eğitimleri ile köpekler sahipleri tarafından yürümeye, kalkmaya, oturmaya, koşmaya, durmaya, zıplamaya yönelik direktiflere uymayı öğrenirler. Zeytinburnu köpek eğitim merkezi ve köpek oteli itaat eğitimin garantili olarak verir. Eğitim merkezimizden çıkan köpekler ömür boyu bu kurallara uyacaklardır. İtaat kuralları ile beraber üçüncü kişilere yaklaşmayı ve kendi bölgesini nasıl koruyacağı hususlarını içeren alan koruma ve sosyalleşme eğitimi de verilir.

 

Tuvalet Eğitimi ve Özel Hizmetler

Zeytinburnu köpek eğitim merkezi ve köpek oteli köpeklerin ilk problemi olarak görülen ve sahiplerini zor durumda bırakan tuvalet sorununu kesin şekilde çözer. Tuvalet sorunu köpeklerin geri verilmesini dahi doğuran kritik bir husustur. Eğitime tabi tutulan köpeklerimiz, evde tuvaletini nereye yapacağını, tuvaleti geldiğinde sahibine bunu nasıl anlatacağını ve bunun için ayrılan alanların neresi olduğunu öğrenir. Köpek sahiplerinin bağlantıları sebebiyle köpekler şov programlarında kullanılacak ya da aktör olarak değerlendirilecek ise firmamız bu konuda danışmanlık hizmeti de verecektir.

 

Köpek Oteli Hizmeti

Zeytinburnu köpek eğitim merkezi ve köpek oteli köpekleri ev ortamında konuk eder. Onlara farklı bir duygu oluşturacak şekilde kafeslere almaz. Yeterli ısıtma sistemine sahip, yatakları olan, köpeklerin vakit geçireceği oyuncaklar içeren, su ve mama içeren özel bölümlerimiz köpeklerin hizmetindedir. Köpekler klasik alışkanlıkları doğrultusunda dolaşmaya çıkarılabilir. Köpeğin beslenmesinde tercih edilen özel bir mama var ise buna uyulur. Köpeğinize siz kadar değer verecek bir ekiple çalışmak ve huzurla köpeğinizi emanet etmek istiyorsanız firmamızdan randevu talep ediniz.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı