Yerinde Köpek Eğitimi

Contact Us

Köpeklerin eğitimi konusunda sınırsız hizmetler sunan köpek eğitim merkezimiz yerinde eğitim programı ile evinizde veya bahçenizde köpeğinizin eğitim alabilmesini sağlıyor. Köpek eğitim merkezimizde hizmet veren uzman köpek eğitmenlerimiz istediğiniz gün ve saatlerde köpeğinizin yaşam alanına gelerek yerinde eğitimler ile doğru davranışları kazanması konusunda size yardımcı oluyor.

Köpek eğitmenlerimiz tüm yaş gruplarında, her cins ve her karakterdeki köpeğin eğitimi konusunda deneyimli ve profesyonel eğitmenler olup en iyi eğitimi verirler. Yerinde eğitim programı ile sizde köpeğinizle nasıl vakit geçireceğiniz, ona nasıl davranacağınız gibi konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yerinde Köpek Eğitimi Nasıl Yapılır?

Yerinde köpek eğitimi köpeğin yaşadığı ev veya bahçe de verilir. İlk olarak beslenme ve tuvalet alışkanları kazandırılır. Yavru köpek ise tuvalet alışanlığı önce ev ortamında öğretilip daha sonra dışarıya yapması sağlanır. Beslenme alışkanlığı öğünlerde yeme, yemeğini sabırla bekleme, diğer zamanlarda yemeğe saldırmama gibi alışkanlıkların kazandırılması şeklinde yapılır.

Temel eğitim sonrası köpeğin sahibine itaat etmesi, söz dinlemesi, komutlara uyması, toplum içinde nasıl davranacağı gibi pek çok konuda gerçekleştirilir. Bu eğitimler köpeğinize uygun yöntemler uygulanarak sevgiyle yapılır. Eğitmenlerimiz Alman ekolü gibi bilimsel yöntemler ile köpeğinize yerinde köpek eğitimi verirler. Bu eğitimler sonunda köpeğiniz hayatınız boyunca huzurlu ve mutlu bir birliktelik yaşayacağınız sosyal bir arkadaş olacaktır.

 

Yerinde Köpek Eğitimi Hizmetlerimiz

Yerinde köpek eğitimi hizmetlerimiz ile köpeğini evinde veya bahçesinde eğitmek isteyen aileler için uygulanır. Köpek eğitim merkezimiz bünyesinde çalışmalarını sürdüren uzman eğitmenlerimiz istenilen zamanlarda kişilerin yaşam alanına giderek köpeklerinin eğitilmesini sağlarlar. Böylece köpek kendi yaşam ortamında eğitilerek uyumlu bir sosyal yaşamı öğrenmiş olacaktır. Yerinde köpek eğitimi için en iyi hizmeti köpek eğitim merkezimizden alabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı