fbpx

Yavru Köpek Eğitim Merkezi

Contact Us
Bağcılar Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Yüzyıllar boyunca köpekler insanların en sadık dostları ve koruyucuları olmuştur. Evinizde veya bahçenizde köpek bakıp iyi bir arkadaşlık kurmak istiyorsanız iyi bir eğitim almasını sağlamalısınız. Minik dostunuz ile huzurlu ve mutlu zamanlar geçirmek için doğru davranışları sergilemesi önemlidir. Zira sosyal davranışları kazanamadığında sorunlar yaşayabilirsiniz.

Köpekler için en iyi eğitim yavruyken verilir. Yavru köpekler uygun eğitim teknikleri ile iyi bir eğitim aldıklarında ömür boyu doğru davranışları sergileyerek sosyal bir köpek olacaklardır. Yavru köpekleriniz için uygun eğitim teknikleri ile en iyi eğitim imkânını sunuyoruz.

Yavru Köpek Eğitimlerimiz

Yavru köpek eğitim merkezimizde köpeğinizin yaşına, cinsiyetine, türüne ve karakterine uygun yöntemler ile eğitim programı hazırlıyoruz. Yavru köpeğinizin eğitim süresinde sağlıklı ve hijyenik bir ortamda konaklamasını sağlıyoruz. Eğitimlerimizi eğlence ve spor aktiviteleri ile süsleyerek yavru köpeğinizin sıkılmadan en iyi eğitimi almasını sağlıyoruz. Kesinlikle şiddet içermeyen eğitimlerimiz sevgi dolu bir ortamda veriliyor. Köpek eğitimi alanında eğitimli ve uzman ekibimiz tarafından en uygun eğitim veriliyor.

 

Yavru Köpek Eğitim Aşamaları

Yavru köpek eğitimlerimize beslenme ve tuvalet alışkanlığı gibi temel eğitimler başlıyoruz. Tuvaletini dışarıda uygun alana yapma alışkanlığı veririz. Yemeğini öğün saatlerinde yemeyi ve diğer zamanlarda beslenme için sizi ve diğer insanları rahatsız etmemesi yönünde eğitiriz. Sonrasında doğru davranış sergileme yönünde eğitimlerimize geçeriz. Komutlara uyma ve sahibinin sözünü dinleme gibi çeşitli eğitimler ile toplum içerisinde en doğru davranışı sergilemesini sağlarız.

Sosyal bir köpek olması için dışarıda kendi hemcinslerine, diğer hayvanlara ve insanlara nasıl davranması gerektiği konusunda eğitimler veririz. Köpeğinizle hem evinizde hem de dışarıda huzurlu ve mutlu saatler geçirebilmenizi sağlarız. Komutlarınızı ve sözlerinizi dinleyen doğru davranışları gösteren bir arkadaş kazanmanızı sağlıyoruz.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı