fbpx

Yavru Köpek Başlangıç Eğitimi Nedir?

Contact Us
Köpek Eğitim Merkezi İstanbul Avrupa Yakası

Köpekler, çok fazla sahiplenilen hayvanlardır. Bu hayvanların ise eğitime ihtiyacı vardır. Köpeklerin bir eğitimden geçmesi süreci daha yavru oldukları dönemden başlamaktadır.  Çünkü köpeklere yavru oldukları dönemde kazandırılan alışkanlıklar, büyüdükleri zaman da geçerli olmaktadır. Köpek eğitimleri konusunda uzman olan firmamız, yavru köpekler için başlangıç eğitimi vermektedir. Başlangıç eğitimi genel olarak basittir. Ancak mutlaka köpeklere bu eğitimin verilmesi gerekir.

Yavru köpeklere çeşitli konularda eğitim veren firmamız, başlangıç eğitimini de en iyi şekilde vermektedir. Başlangıç eğitimi, birtakım temel ihtiyaçların giderilmesi ve köpeklerin daha evcil hayvanlar olması için verilmektedir. Evcilleştirme konusunda ilk adım olarak nitelendirilebilir. Başlangıç eğitiminin çeşitli yöntemleri vardır ve firmamız da bu yöntemleri en iyi şekilde uygulamaktadır.

Yavru Köpek Başlangıç Eğitimi Nasıl Olmaktadır?

Yavru köpeklerin başlangıç eğitiminde temel unsurlar vardır. Firmamız öncelikle tuvalet ve beslenme eğitimi vermektedir. Bunlar her köpeklerin alması gereken eğitimlerdir ve köpekler yavruyken bu eğitimleri daha çabuk öğrenebilmektedir. Firmamız, uygulamış olduğu teknikler ile etkili bir başlangıç eğitimi vermektedir. Tuvalet ihtiyacı için köpeğe bir alışkanlık kazandırılmaktadır. Bu sayede tuvalet için gitmesi gereken yeri bilmektedir. Beslenme zamanı konusunda da eğitim verilmektedir. Köpeklerin beslenme alışkanlığı da bu sayede düzenli ve iyi olmaktadır. Firmamız yavru köpeklere basit komutları da öğretir.

 

Yavru Köpekler İçin Başlangıç Komutları

Köpekler için eğitimler veren firmamız, yavru köpeklere başlangıç eğitimini de sunar. Başlangıç eğitimimiz kapsamında yavru köpeklere basit komutlar öğretiriz. Bu sayede daha yavru iken evcil olmaya başlayan köpekler, büyüdükçe daha akıllı ve evcil olmaktadır. Basit komutlar ile yavru köpeğin, sahibi ile iletişim halinde olması sağlanmaktadır. Böylece başlangıç eğitimimiz yavru köpeklerin her konuda biraz alışkanlık kazanmasını sağlar.

 

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı