Üsküdar Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us

Evcil bir köpek sahibi olmaya karar vermeden önce ona ait sorumlulukların yerine getirileceğinden emin olunmalıdır. Çünkü sahiplenildikten sonra yeterince bakılmaması hem köpeğin psikolojik durumunu etkileyecek hem de farklı riskler ortaya çıkacaktır. Köpeğin güzel bir evinin olması, beslenme saatlerinin kaçırılmaması, düzenli olarak temizlenmeleri, aşılarının yaptırılması, sevilmesi gibi durumlar mutlaka sağlanmalıdır. Bunlarla beraber evcil bir köpeğin mutlaka eğitim hizmetini alması gerekir. Sahipleri ile aralarındaki etkileşimin en üst seviyede olması, köpeğin söylenen sözleri dinlemesi, sağlıklı bir iletişim yolunun kurulması ancak nitelikli bir eğitim ile gerçekleşebilir. Üsküdar köpek eğitim merkezi ve köpek oteli köpeklerinizi eğitir ve gerektiğinde onları geçici olarak misafir eder.

Köpek Eğitimi Ve Davranışlar

Üsküdar köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak köpeklerinize farklı kategorilerde eğitim hizmeti veriyoruz. Her yaştan köpeğe hizmet verilse de, eğitime köpeklerin yavru iken getirilmeleri önerilir. Çünkü alışkanlıkları kazandırmak, mevcut alışkanlıkları değiştirmekten daha kolaydır. Kurumumuzda görevli eğitmenler bu konunun eğitimini almış, bu alanda yıllarca çalışmış ve birçok ödüle layık görülmüştür. Eğitmenlerimiz köpeklere itaat eğitimini kesin bir şekilde kazandırırlar. Sahipleri tasma olmadan da köpeklerin itaat kurallarına uymalarını istedikleri takdirde ileri itaat kurallarına geçilir. Her köpekte tuvalet eğitimi kazandırılır. Ayrıca sosyalleşme eğitimi ile sahip dışındaki kişiler nasıl yaklaşılacağı, onların verdiği mamaları yiyip yemeyeceği, onların peşinden gidip gitmeyeceği hususlarında eğitim verilir. Köpeklerin cinslerine göre alanları koruma yolları da köpeğe aşılanır.

Köpekler İçin Geçici Konaklama

İnsanlar evden ayrılmadıkları sürece köpekleri ile beraber olurlar. Ancak köpeğin bakımının aksayacağı ihtimalini doğuran sürelerde evden uzaklaşmak gerektiğinde köpekler için çevreden yardım istenebilir. Bu durum zahmetli olmakta, çevredekiler yeterince ilgi gösterememektedir. Bazen de yaklaşamadıklarından beslenmeleri az olmaktadır. Bu ve benzeri zoraki durumlar Üsküdar köpek eğitim merkezi ve köpek oteli tercih edilebilir. Nezih, günlük olarak temizlenen, her köpeğin özel alanının olduğu, dolaşma alanlarının bulunduğu, yavrulara özel olarak tasarlanan modellerin yer aldığı barınaklar ile firmamız birinci kalitede bakım hizmeti verir. Köpeğinize değer veriyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı