fbpx

Ümraniye Köpek Eğitim Merkezi Ve Köpek Oteli

Contact Us
İtaat Eğitimi Nedir?

Geleneksel olarak evlerde ve eklentilerinde köpek besleme alışkanlığı bulunur. Çünkü köpek beslemek hem eğlencelidir hem de evlerin güvenliğini sağlar. Köpek beseleyen kişiler, bunun bir sorumluluk içerdiğini bilirler. Genellikle köpeklerin beslenme ve barınma gibi ihtiyaçları giderilse de, eğitimleri göz ardı edilir. Amatör yöntemlerle kazandırılan davranışlar kısıtlıdır. Köpeklerin potansiyelinin ortaya çıkarılması için kendisini köpek eğitimi konusunda geliştirmiş uzmanların görev alması gereklidir. Ümraniye köpek eğitim merkezi ve köpek oteli köpek eğitimi için özel olarak tasarlanan alanında köpek eğitimi veren kurumsal ve deneyimli bir firmadır.

Eğitim Süresinse Kazandırılan Davranışlar

Ümraniye köpek eğitim merkezi ve köpek oteli sahiplerin istekleri doğrultusunda genel ve özel nitelikli eğitimler verir. Genel nitelikli eğitimlerimiz itaat, tuvalet, sosyalleşme ve alan koruma eğitimleridir. Özel nitelikli eğitimlerimizde ise aktör köpek ve şov köpeği hizmeti verilir. İtaat kısmı iki aşamalı olarak verilir. Genel itaat eğitimini geçen köpekler, ileri itaat eğitimine tabi tutulur. İtaat eğitimleri ile köpeğin kontrolünün sahipte olması amaçlanır. Yürü, kalk, ilerle, otur, dur, yat, bekle gibi komutları anlayan köpekler bağlıdırlar. Tasmasız olarak gezdirilen köpeklerin de bu ve diğer komutlara uyması için ileri itaat eğitimi olur. Özellikle yavru köpeklerde tuvalet eğitimi çok önemlidir.

 

Köpeklere Özel Otel

Köpeklerin şüphesiz en kritik ihtiyaçları barınma ve beslenmedir. Köpek besleyen kişiler bunları aksatmaz. Bazen iş görüşmesi, tatil, aile ziyareti gibi durumlarda köpeğin evde tek başına bırakılması risklidir. Yol şartları ya da ortamın el vermemesi köpeğin yolculuğa eşlik etmesine engeldir. Bu gibi şartlar doğduğunda Ümraniye köpek eğitim merkezi ve köpek oteli müşterilerine çare olur. Birinci sınıf, temiz, hastalıklardan arındırılmış, geniş ve kapalı alanları ile köpeklerinizi misafir eder. Her türlü evcil köpek sorunlarınız için firmamızla bağlantı kurmanız yeterlidir.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı