Tuzla Köpek Eğitim Merkezi Ve Köpek Oteli

Contact Us

İnsanlara bağlılığı yüksek görünen hayvanların başında gelen köpekler; günlük stresi atmamızı sağlarlar. Köpeklerle geçirilen vakitler ile insanlar enerjiyle dolar. Köpeklerin her cinsinin kendine özel bakım sorumluluğu vardır. Öncelikle köpeklerin kendi ırklarının özellikleri de dikkate alınarak eğitilmeleri gerekmektedir. Yavru döneminde başlayan eğitim süreci ile köpekler sahipleri ile daha fazla anlaşacak ve karşılıklı güven duygusu daha da gelişecektir. Köpek eğitimi profesyonel şekilde yürütülmesi gereken bir süreçtir. Tuzla köpek eğitim merkezi ve köpek oteli her cinsten köpeğin eğitimini yapmakta ve süreci kendi alanında yürütmektedir.

Sertifikalı Eğitim Ve Danışmanlık

Köpekler zeki hayvanlardır. Bu zekânın ortaya çıkarılması ve kullanılması ancak alanında uzman personel yardımı ile mümkün olur. Köpeklerin bu süreçte sahiplerinden ayrı kalması da gerekebilir. Köpek eğitim merkezleri ve eğitim uzmanları;  köpeklerin komutları anlayabilmesi, sahipleri ile anlaşması, saldırgan tutumlarının önlenmesi, mama ve tuvalet eğitimlerini kazanması için uğraş verirler. Tuzla köpek eğitim merkezi ve köpek oteli alanında uzman personeli ile hizmet verir. Kurumumuz tarafından verilen eğitimlerimiz sonunda kazanılan davranışlar ömür boyu devam eder. Firmamız hizmetleri esnasında bu konuda garanti verir ve gerektiğinde yeniden eğitimi verir. Eğitimler sonunda köpekler için eğitim sertifikaları düzenlenir.

 

Eğitim Merkezi Hizmetleri

Tuzla köpek eğitim merkezi ve köpek oteli geniş eğitim olanaklarına sahiptir. Köpeklere öncelikle ilk adım itaat eğitimi verilir. Bu eğitim kapsamında oturma, kalkma, hayırı anlama eğitimleri verilir. Daha sonra ileri seviye itaat eğitimlerine geçilir. Bu süreçte özellikle yabancılar ile ilişkiler kazandırılır. Son aşamada evde tuvalet eğitime geçilir. Firmamız uzmanları köpeğin gelişim sürecini dikkate alarak yeterli sürede eğitimi tamamlar. Ayrıca firmamız köpek oteli olarak da faaliyet yürütür. Aşılı ve sertifikalı köpekler, konforlu alanlarımızda ağırlanır. Eğitimli bir köpeğe sahip olmak ya da seyahatler öncesi köpeğinizi güvenli ellere teslim etmek istiyorsanız firmamız ile irtibata geçiniz.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı