Temel İtaat Eğitimleri Neleri Kapsar?

Contact Us

Köpeklere verilen itaat eğitimlerini iki farklı kategoride incelemek mümkündür. Bunlar temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi olmaktadır. Köpek eğitimleri, çok fazla farklı şey barındırabilmektedir. İtaat eğitimleri ise bunlardan sadece bazılarıdır. Firmamız tarafından köpeklere pek çok davranışının ve hareketin eğitimi verilmektedir. Bunlar temel itaat eğitimleri için de geçerlidir. Bu eğitim, tamamen basit itaat komutlarının köpeklere öğretilmesi ile verilmektedir.

Yavruların başlangıç eğitimi tamamlandıktan sonra bu eğitime başlanabilmektedir. Kısa ve basit komutlardan oluşan temel itaat komutları, köpeklerin mutlaka öğrenmesi gereken şeylerden biridir. Temel komutlar, köpeğin toplum içinde daha rahat olabilmesi için çok faydalı olmaktadır. Temel komutlar her zaman yararlı ve güzel olur.

Temel Komutların Eğitim Zamanı

Firmamız tarafından verilen temel komut eğitimleri mevcuttur. Bu eğitimler ile köpeklerin biraz daha gelişim sağlamasına da yardımcı olmaktayız. Temel komut eğitiminde köpekler için tasma kullanmaktayız. Bu sayede hem eğitimde daha etkili oluruz hem de ileri seviye komut eğitimi için hazırlık yaparız. Temel komut eğitimlerinin amaçlarından biri de ileri komut eğitimi için gerekli olan altyapıyı oluşturmaktır. Firmamız, bu altyapıyı oluşturmak için profesyonel bir şekilde ilerleme kaydetmektedir. Böylece temel eğitimler her zaman tam istenildiği gibi tamamlanır.

 

Temel Komut Eğitiminde Ne Öğretilir?

Temel köpek eğitimleri için hizmet veren merkezimiz, burada her isteği yerine getirmektedir. Eğitimini verdiğimiz komutlar oldukça basittir. Çünkü bu komutlar bir nevi hazırlık eğitimi olarak da kabul edilebilir. Firmamız tarafından gel, git, otur, kalk ve benzeri çok basit komutlar hakkında köpeklere eğitim verilmektedir. Temel eğitimde tasma yardımı ile de daha iyi bir pekiştirme yapmaktayız. Firmamız her tür köpeğe temel ve ileri komut eğitimleri verebilmektedir.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı