fbpx

Taksim Köpek Eğitim Merkezi Ve Köpek Oteli

Contact Us
Taksim Köpek Eğitim Merkezi Ve Köpek Oteli

Evinde ya da bahçesinde bir evcil hayvanı olsun isteyen kişiler genellikle köpek edinirler. Çünkü köpeklerin insanlarla temasları daha sıcaktır ve dış dünyaya karşı bir güvenlik kaynağı olarak görülür. Köpek beslemek bir avantaj olsa da sahipleri için aynı zamanda bir sorumluluktur. Köpeklerin gereksinimleri gün geçmeden giderilmelidir. Köpeklerden daha yüksek verim almak için onların her konuda bir eğitim almaları faydalı olacaktır. Ancak köpek sahiplerinin ev ortamında kendi imkânları ile verdikleri eğitim yetersiz kalmaktadır. Çünkü köpek eğitimi özel beceri isteyen bir alandır. Taksim köpek eğitim merkezi ve köpek oteli özel olarak tasarlanmış alanında, kendisini köpeklere adamış uzmanları ile eğitim vermekteyiz.

Köpek Eğitim Süreci ve Kapsamı

Taksim köpek eğitim merkezi ve köpek oteli köpek eğitiminde 7 ana alışkanlığı amaç edinir. Bunlar temel düzeyde itaat, ileri düzeyde itaat, köpeğin sosyalleşmesi, tuvalet, show, alan koruma ve aktör eğitimleridir. Bu süreç içerisinde köpeğin komutları anlaması, sözlere göre eylemleri yerine getirmesi, ev ve bahçede tuvaletini usulünce yapması, kendi alanı içerisinde koruma işlemini nasıl yapacağını bilmesi, çevresine nasıl yaklaşacağı konularında eğitim verilir. Her köpeğin bu eğitimdeki alışkanlıkları kazanması farklı zamanlarda gerçekleşir. Eğitim sonunda başarılı olan köpeklere özel sertifikalar düzenliyoruz.

 

Köpeklere Özel Konaklama Hizmetleri

Köpekler bazı cinsleri bakımından güçlü ve dayanıklı olarak gözükseler de beslenme ihtiyaçlarının aksatılmaması gerekir. Aileler farklı sebeplerle şehir dışına çıkacakları zaman köpeklerini götüremeyecekleri durumlar oluşur. Bu durumda Taksim köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak köpeklere özel otel hizmeti verilir. Her köpeğe özel olarak hazırlanmış bağımsız bölümler ile kendi evlerindeki rahatlık sağlanır. Beslenme saatleri aksatılmaz ve güvenli bir şekilde ihtiyaçları giderilir. Eğitim süresince de köpekler otelimizde ağırlanır. Evcil köpek eğitim sorunları ve çözümleri için firmamızla iletişime geçiniz.

 

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı