fbpx

Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi Ve Köpek Oteli

Contact Us
Sultangazi Köpek Eğitim Merkezi Ve Köpek Oteli

Köpek sahipleri bazen iş veya özel sebeplerden dolayı köpeklerini bir yere emanet etmek zorunda kalırlar. Bu durumlar için köpek otelleri hizmet vermektedir. Köpek otelinde hem köpeklerin bakımları yapılır hem de güvenle kalabilmeleri sağlanır. Bu otelde köpeklerin temel ihtiyaçlarının yanı sıra oyun ihtiyaçları da karşılanmaktadır. Bu sayede de köpek sahipleri tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Köpek oteli, belirli bir süre boyunca köpeklerin her türlü ihtiyacının giderildiği bir mekândır. Eğitim merkezi ise köpeklerin bir eğitim sürecine alındığı mekândır. Bu merkezde köpeklere birçok farklı eğitim verilebilmektedir. Bu hem çok işe yaramaktadır hem de çok faydalı olmaktadır. Sultanbeyli köpek eğitim merkezi ve köpek oteli hizmeti ile bu imkânlar sağlanmaktadır. Sultanbeyli bölgesinde yaşayan ve köpek sahibi olanlar, bu hizmetler ile köpeklerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Köpeklere Özel Eğitimlerin Verildiği Merkez

Sultanbeyli’de köpeklere eğitim merkezi olarak hizmet veren firmamız, bu hizmetlerini bütün köpek türleri için vermektedir. Evcil köpeklerin eğitilmesi için verdiğimiz hizmetler hem faydalı olması hem de uygun maliyetli olması sayesinde pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Sultanbeyli köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak hizmetlerini sunan firmamız, eğitimlerini profesyonel eğitim kadrosu ile vermektedir.

 

Köpeklere Kusursuz Bakım Yapılan Otel

Firmamız tarafından köpekler için otelcilik hizmeti verilmektedir. Bu hizmet kapsamında köpeklere kusursuz bir şekilde bakmaktayız. Beslenmelerini kaliteli mamalar ile sağlarız. Bunun yanı sıra banyo ve benzeri ihtiyaçlarını da karşılarız. Aynı zamanda eğlenmeleri için köpekler ile oyun da oynamaktayız. Sultanbeyli köpek eğitim merkezi ve köpek oteli hizmetimiz ile pek çok köpek sahibi için faydalı olmaktayız. Otelimiz sahip olduğu eşyalar ile köpekler için özeldir. Köpekleriniz için otel veya eğitim merkezine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı