fbpx

Şişli Köpek Eğitim Merkezi Ve Köpek Oteli

Contact Us
Şişli Köpek Eğitim Merkezi Ve Köpek Oteli

İnsanların en fazla sahip olduğu evcil hayvanlardan biri de köpeklerdir. Köpeklerin zaman zaman emanet edilebileceği oteller ve eğitim alabilecekler merkezler de en fazla ihtiyaç duyulan şeyler arasında yer alır. Köpek oteli, köpeklerin belirli zamanlarda güvenle kalabileceği rahat ve eğlenceli ortamlardır. Bu yerlerde pek çok köpek türü bulunabilmektedir. Oteller tamamen köpek bakımının gerektirdikleri doğrultusunda düzenlenmektedir. Eğitim merkezi ise köpeklerin tuvalet eğitimi ve benzeri eğitimleri aldığı yerdir. Burada komutlara karşılık verme gibi eğitimler de verilmektedir. Hem köpek oteli hem de eğitim merkezi, köpeklere özel olarak tasarlanmıştır ve köpeklerin her ihtiyacı giderilmektedir. Şişli köpek eğitim merkezi ve köpek oteli hizmeti ile bütün bunlardan faydalanmak mümkündür. Şişli de köpek besleyen hayvan dostu kişiler, bu hizmetlerden diledikleri zaman faydalanabilir ve köpeklerini güvenli bir yere emanet edebilir.

Köpek Eğitimlerinde Uzman Personel Desteği

Köpeklerin eğitimleri için firmamızın merkezinde hizmet verilmektedir. Eğitim merkezimiz köpeklerin her türlü eğitimi alması için oldukça yararlıdır. Uzman personellerimiz, köpeklerin eğitimi için gerekli olan tecrübe ve bilgiye sahiptir. Bu sayede kısa sürede etkili bir eğitim hizmeti vermekteyiz. Şişli köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak sunmuş olduğumuz hizmetler, birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Eğitim merkezimiz fiyat olarak da çok uygundur.

 

Tam Donanımlı Köpek Oteli

Köpeklerin istenilen süre boyunca bırakılabileceği bir köpek oteli firması olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz kapsamında rahat ve güvenli bir şekilde bakım yapmaktayız. Köpekleriniz ile sürekli olarak ilgilenen personellerimiz, çok özenli davranmaktadır. Şişli köpek eğitim merkezi ve köpek oteli firmamız, farklı evcil köpeklerin hepsine konaklama imkanı sunmaktadır. Bütün bu hizmetlerimizden yararlanmak için firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı