fbpx

Sarıyer Köpek Eğitim Merkezi Ve Köpek Oteli

Contact Us
Sarıyer Köpek Eğitim Merkezi Ve Köpek Oteli

Köpekler, bakıma ve eğitime ihtiyacı olabilen hayvanlardır. Köpek sahipleri için bu konuda da eğitim merkezi ve otel hizmeti bulunmaktadır. Köpeği olan insanlar, bazen birtakım işlerinden dolayı köpeklerini güvenli bir yere bırakmak isterler. Bu konuda köpek oteli devreye girmektedir. Bu otellerde köpeklerin ihtiyacı olan her türlü şey bulunmaktadır. Köpek otellerinde beslenme, dinlenme, oyun oynama ve benzeri bütün köpek ihtiyaçları karşılanmaktadır. Bu nedenle de köpek otelleri çok faydalı olmaktadır. Köpek eğitim merkezlerinde ise köpeklere çeşitli şeyler öğretilmektedir. Söylenen komutlara uyma, tuvaletini yapma ve benzeri eğitimlerin hepsi bu merkezlerde verilebilmektedir. Sarıyer köpek eğitim merkezi ve köpek oteli bütün bu hizmetleri birlikte vermektedir. Sarıyer’de bulunan köpek sahipleri bu sayede ihtiyaç duydukları hizmetleri alabilmektedir. Otel ve eğitim merkezi, her türlü köpek için hem faydalı hem de etkili olmaktadır.

Köpeklere Güvenli Konaklama Hizmeti

Köpek sahibi olan ve Sarıyer’de ikamet eden kişiler için hem otel hem de eğitim merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Sarıyer köpek eğitim merkezi ve köpek oteli hizmetimiz ile bütün köpeklerin rahatça kalabileceği ve eğitim alabileceği bir yer sunmaktayız. Köpek otelimiz içinde çok fazla hizmet verilmektedir. Köpeklerin uyuyabilmesi için rahat bir alan sunmaktayız. Beslenmelerini aksatmayan firmamız, kaliteli mamalar kullanmaktadır. Köpekler, bu otelimizde istenilen süre boyunca kalabilmektedir. Köpeklerin temizliği ve benzeri işleri de otelimizde büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir.

 

Köpeklerin Eğitiminde Yüksek Kalite

Köpek eğitimleri veren firmamız, bu eğitimleri uzman kişiler ile vermektedir. Eğitim merkezimizden her türlü köpek için destek alınabilmektedir. Firmamız tarafından tamamen eğitime yönelik işlemler yapılmaktadır. Sarıyer köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak bu hizmetleri en iyi şekilde vermekteyiz. Köpekleriniz için güvenli bir otel ve eğitim merkezi arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

 

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı