REFERANSLAR2

Contact Us

KILIÇ BAYRAK

Kılıç bayrak, birçok kurumun organizasyon ve açılışlarında reklam ve tanıtıma yönelik gerekli olan tüm ürünleri üretimini yapıyor. Aynı zamanda kurum ve kuruluşlar için bayrak alanında kaliteli ürünler sunar. Bayrak, flama, afiş, çanta, şapka, tişört vs gibi çok çeşitli ürün seçenekleri bulunmaktadır. Firmaların logolarını ya da markalarını daha görünür hale getirerek yıllardır bu işi devam ettirmektedir. Kılıç Bayrak, miting, grev gibi organizasyonlar için de ürünler sunmaktadır.

 

KÖPEK OKULU

Köpeklere verilen eğitim, köpeğin sahibi ile arasının iyi olması, bağının kuvvetli olması ve söylenenleri daha iyi anlayabilmesi için gereklidir. Köpek Okulu, gerekli eğitimleri köpeklerinize sunmaktadır. Bu eğitimlerden istediğinizi köpeğinize verdirebilirsiniz. Özellikle yavru köpeklerin eğitim konusunda eksikleri olabiliyor. Bunun için yavru köpeklere eğitim verilmesi genellikle istenen eğitimler arasındadır. Murat Güngör sayesinde köpekleriniz ile aranızdaki iletişim daha çok artacaktır.

 
 

PROTEZ SAÇ MERKEZİ

Protez saç, nanoteknolojik olarak üretilmiş olup saç kaybı ve kellik yaşayanlar için oldukça kullanışlı ve sağlıklı ürünlerdir. Görünümünüzü biraz daha güzelleştirmek ve daha güzel görünmek istemez misiniz? Protez saç merkezi sayesinde istediğiniz saçlara hemen kavuşacaksınız. Sağlık açısından da hiçbir sıkıntısı olmayan protez saçların kullanımı da oldukça kolaydır. Uzun süre kullanabilme imkanına imkanına da sahip olacaksınız.

 
 

PROTEZ SAÇ MERKEZİ

Tamamen kendi saçınız gibi görünen saçlar kullanmak istemez misiniz? Protez saç, doğal saç gibi durmakta ve kendi saçlarınız gibi görünmektedir. Aynı zamanda uzun süre kullanabilir ve her gün duş alabilirsiniz. Uzmanlar tarafından uygulanan bu saçlar, kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Tamamen saç ve ten renginize uygun aynı zamanda saç dokunuzun da aynısı olmaktadır. Yani kıvırcık ya da düz protez saç seçenekleri mevcuttur. Şekillendiriciler ile de kullanımı mevcuttur.

http://www.neobrow.com/

 

TUĞBA KORSE

Doğum sonrası kalan fazlalıklar, kilo almaya bağlı olarak oluşan fazlalıkları kapatmanın bir yöntemi vardır. Bu da korse kullanmak. Korse kullanımı ile vücudunuzdaki fazlalıkları hemen kapatabilirsiniz ve istediğiniz kıyafeti giyebilirsiniz. Giydiğiniz kıyafetlerde hem fazlalığınız görünmeyecektir hem de fiziğiniz daha düzgün görünecektir. Tuğba Korse, sunduğu çeşitli korse ürünleri ile sizlerin hem zayıf görünmenizde hem de zayıflamanızda yardımcı olur.

 

 

RUMELİ YAPI

Tavan sistemleri, zemin sitemleri, kapı sistemleri ve bölme duvar sistemleri alanında hizmet sunan Rumeli Yapı, daha huzurlu ve keyifli bir çalışma ortamı sunuyor. Alanında öncü sırada yer alan Rumeli Yapı, müşteri memnuniyetine önem vererek istenen zevke uygun tasarımlar da yapmaktadır. Tasarım konusunda tamamen sizin zevkinize uygun çalışmalar yapılıyor. Çalışma ortamlarınızın ya da binaların daha estetik görünmesini sağlayarak markanızın değerinin yükselmesinde de yardımcı oluyor.

 
 

NANOTEKNOLOJİK PROTEZ SAÇ

Protez saç, teknolojisinin geldiği son nokta olan nanoteknolojik saç bireylerin tamamen doğal saç kullanmalarını sağlıyor. Peruk gibi takma saçlarda kişinin kendi saçı olmadığı ve takma olduğu belli olur. Fakat protez saç kullanımında saç tamamen kendi saçınız gibi durur. Bu da saç çizgisinin daha doğal olmasından ve saç tellerinin daha gerçek olmasından kaynaklanmaktadır. Nanoteknolojik protez saç, kendi saçlarınıza kavuşmanızın hazzını siz verir.

 

 
 

İSTANBUL PROTEZ SAÇ

Protez saç, kafa derisini sıkmayan ve derinin hava almasını engellemeyen yapıda üretilmektedir. Aynı zamanda kişiye özel tasarımlar da yapılmaktadır. Kişinin saç ve ten rengine uygun şekilde tasarımlar yapılarak isteğe uygun şekilde uzun kısa veya dalgalı seçenekleri yapılmaktadır. Neohair, kullanıcılara uzun süre kullanabilecekleri protez saç tasarımları sunmaktadır.

NEOBROW

Protez kaş, protez kirpik, protez saç gibi ürünler sunmaktadır. Bu işlemler için öncelikle kişinin ten rengi ve saç rengi göz önünde bulundurulur. Bu da uygunluk açısından son derece önemlidir. Neobrow, müşterilerinin isteklerine uygun olarak da tasarımları yapmakta uygulamaktadır. Uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz protez saç, protez kaş ve protez kirpik sizleri daha güzel gösterecek ve kaybettiğiniz saçlara kavuşmanızı sağlayacak.

 

 

 

İSTANBUL SULTANAHMET’TE HALKIN KÖFTECİSİ

Sultanahmet’in tarih kokan çevresini ve yapıtları dolaşırken acıktığınızı hissetmişsinizdir. Burada yiyebileceğiniz ve tarih kokan köfteler sizi bekliyor. Sultanahmet’e özgü olan bu köfteler yıllardır yapılıyor ve müşterilere sunuluyor. Lezzeti dolayısıyla birçok ünlü ve turist mekanı ziyaret etmektedir. İstanbul Sultanahmet’te Halkın Köftecisi sizlere en leziz köfteleri sunuyor. Lezzetine bağımlı olacağınız köfteleri mutlaka yemeden bölgeden ayrılmayın.

 
 

OTOMATİK BEĞENİ

Yapılan İnstagram paylaşımlarında keşfete düşmek ve paylaşımlarınızın çok sayıda beğeni almasını istemez misiniz? Bunun için özel bir sistem sayesinde 60 saniyede beğeni alabilirsiniz. Gerçek kullanıcılar tarafından anında beğeni alabileceğiniz Otomatik Beğeni ile keşfete düşünün. Manuel olarak beğeni almanıza veya kullanıcı satın almanıza gerek yok. Sistem ile anında gerçek kullanıcılar tarafından beğeni alabilirsiniz ve etkileşimleriniz artar.

 
 

MOBİL WASH

Selbstverständlich sind wir auch sehr attraktiv für Unternehmen. Firmen die Flotten besitzen, haben dadurch die Möglichkeit den Organisatorischen Ablauf Ihrer Fahrzeuge zu optimieren. Sei es die Aufbereitung für den Optischen Effekt der Repräsentation Ihres Unternehmens oder die quantitative Überprüfung Ihrer Fahrzeuge. Mit Mobil Wash werden Fälle von dieser Art professionell übernommen & abgewickelt. 

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı