REFERANSLAR1

Contact Us

USBA BAKLAVA

Bilinen eski hamur tatlılarından olan baklava, yıllardır yapılıyor ve yeni çeşitleri de çıkarılıyor. Bayramlarda özel günlerde ve birçok yerde baklava yapılmakta ve misafirlere ikram edilmektedir. Özellikle bayramların vazgeçilmezi olan baklavalar, her bayram evlerde yapılıyor ya da satın alınıyor. Özel günlerde ve bayramlarda tercih edebileceğiniz Usba Baklava, baklava çeşitleri konusunda kendini geliştirmiş durumda. Osmanlı’da kalma eşsiz tarifler ile çeşitli baklava lezzetlerini sizinle buluşturuyor.

ASİL EV ALETLERİ

Asil ev aletleri, evde kullanılan elektrikli küçük ve büyük ev aletlerinin satışını yapan firmadır. Arçelik ürünlerini kullanıcı ile buluşturmaktadır. Yaşamı kolaylaştıran Asil Ev Aletleri, gün içerisinde yaşamın her alanında tercih ediliyor. Asil ev aletleri, sunduğu ödeme seçenekleri, indirimler ve avantajlı paketleri ile hem yeni evlenecek olan çiftlere kolaylık sunuyor hem de ev düzecek olanlara  yardımcı oluyor.

ÜSKÜDAR KURS

Üsküdar kurs, YKS ve TYT gibi eğitimleri vermeye devam ediyor. Her sene olduğu gibi bu sene de birçok öğrencinin istediği üniversiteye yerleşmesinde yardımcı oldu. Üsküdar kurs alanında uzman eğitmenleri ile iyi seviyede eğitim garantisi veriyor. YKS ve TYT sınavlarından öğrenciler istedikleri puanları alabiliyorlar. Aldıkları eğitim ile istedikleri üniversiteye yerleşebiliyorlar.

NEOHAİR

Saç dökülmelerinin en kısa çözümü, protez saç kullanımıdır. Protez saçlar ile kısa zamanda eski gür saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Saçlarınız birçok neden bağlı olarak dökülmektedir. Bazı nedenlere bağlı dökülen saçlar yeniden çıkmaz ve kökler tamamen kaybolur. Bunun sonucunda da kellik oluşmaktadır. Böyle durumlarda protez saç tamamen kurtarıcıdır. Uzun süre kullanabilir ve kendi saçınız gibi rahat edebilirsiniz.

PROBAY MEDYA

Probay medya, Web Tasarımı, SEO, Sosyal Medya, Facebook reklamları, Adwords gibi hizmetler sunmaktadır. Kaliteli çalışanları ile işleri kısa sürede çözmekte ve sizi dijital dünyaya hızlı bir şekilde adapte etmektedir. Gelişen teknolojileri de takip ederek çalışmalarına entegre eder. Bu bağlamda siz de dijital dünyada sağlam bir şekilde yer edinmiş olursunuz. Aynı zamanda satışlarınız da katlanmış olur. Mobil tasarımlar konusunda da hizmet vermektedir. Bu sayede mobil dünyasında da yer alacaksınız.

NEOHAİR PLUS

Saç ekimi, kıl köklerinin kafa derisine ekilmesi işlemi olarak bilinmektedir. Bu işlemi uzman doktorların yapması gerekir. Bunun için Neohair Plus da alanında uzman hekimler ile çalışmaktadır. Yapılan işlemler sonucunda saç derisinden yeni saçların çıktığı gözlemlenir. Saç ekimi işlemleri, kontrollü bir şekilde yapılmaktadır ve meydana gelen herhangi bir olumsuz durumda hemen müdahale edilmektedir.

ÜMRANİYE YEDİİKLİM

Ümraniye yediiklim, KPSS, DGS gibi sınavlar için kurs hizmeti sunmaktadır. Öğrencilerin istedikleri yerlere yerleşebilmeleri için gereken puanın alınmasından destek olan Ümraniye Yediiklim, sunduğu hizmetler ve ek programlar ile öğrencilerin eğitiminin kaliteli hale gelmesini sağlıyor. Aynı zamanda sunduğu ek kaynaklar ile de öğrencilerin bilgilere daha kolay bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

PROTEZ SAÇ

Protez saç, nanoteknolojik olarak üretilen ve tasarlanan size özgü saçlardır. Tamamen kişinin saç ve ten rengine uygun olarak tasarlanmaktadır. Aynı zamanda istenilen uzunlukta modelleri de mevcuttur. Protez saçlar, hem sağlıklı olması hem de kafayı sıkmaması nedeniyle tercih edilmektedir. Aynı zamanda uzman doktorlar tarafından da onay almıştır. Bunun için protez saç uygulamaları hakkında Neohair’den bilgi alabilirsiniz.

ÜMRANİYE LİMİT EĞİTİM KURSLARI

YKS, TYT gibi sınavlardan öğrencilerin iyi puan alması için öncesinde iyi bir eğitim almaları gerekir. Bunu da uzman eğitmenler sağlar ve öğrencilerin eğitimlerinin temelinin sağlam olması sağlanır. Bunun sonrasında öğrencinin de çalışması ile istenilen yeri kazanması sağlanmış olur. YKS ve TYT gibi sınavların öğrencilerin hayatındaki yeri büyüktür. Bu yüzden öğrencilerin iyi bir eğitim ile istedikleri puanları alması sağlanır.

TABELA-ART REKLAM

Çeşitli tabela seçenekleri sunan Tabela-art Reklam, markanızı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlıyor. İnşaat tabelası, çatı tabelası, paslanmaz krom tabela, Vinil Germe Tabela, kabartma harf tabela, kapı isimlikleri, metal dijital baskılar ve araç giydirme gibi hizmetler sunmaktadır. Sunduğu bu hizmetler ile markanızın reklamını yapabilir hem de tanıtabilirsiniz. Led, ışıklı veya oyma gibi seçenekleri ile müşterileri farklı seçeneklerle de buluşturmaktadır.

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı