Murat Güngör Kimdir ?

İletişim

Murat Güngör (Köpek Eğitmeni)

30.09.1995 Samsun doğumlu olup, köpeklere olan sevgisinden dolayı 2010 yılında köpek eğitmeni olmak istemiş ve merak edip başlamıştır.

Hayalini kurduğu ve çok sevdiği mesleğinin samsun ‘da öğrenebileceklerinin sınırlı olduğunun kanaatine vardığında kendini profesyonel olarak daha da geliştirebilmek için genç yaşta İstanbul’a gelmiştir.

Türkiye’de bilinen profesyonel en iyi eğitmenlerle çalışarak kariyerinde tecrübe edinmiştir. Ve bu edinmiş olduğu tecrübeleri geliştirerek profesyonel köpek eğitmenliğini devam ettirmektedir.

Ayrıca Türkiye’nin en genç eğitmeni olup ve şu an ki yaşına rağmen tecrübelerini köpeklere ve köpek sahiplerinin sorunlarını en kısa sürede çözümlemeyi hedefleyerek sorunsuz bir şekilde aktarmaya devam etmektedir.

Murat Güngör, 2010 yılından günümüze kadar 1000’in üzerinde köpek eğitmiştir. Hedeflerinden biri ise, köpek eğitiminde öğrendiği ve geliştirdiği eğitim tekniklerini köpek eğitmeni olmak isteyen takım arkadaşları için yeni bir gelecek hazırlamak olacaktır.

murat güngör köpek eğitmeni

Tecrübeleri

2016 yılında TUI grubunun tatil bölgelerinde faaliyet gösteren otellerinin, terör olaylarından korunabilmesi için güvenlik köpekleri yetiştirmiştir. Türkiye’de ilk defa profesyonel olarak güvenlik köpeği eğitilmiştir.2016 yılında 21 yaşında olmasına rağmen bu projede oldukça başarılı bir iş sergilemiştir.

istanbul köpek eğitmeni
Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı