fbpx

Maltepe Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us
Başakşehir Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Evcil hayvanlar içerisinde eğitime en açık olan hayvanlar şüphesiz köpeklerdir. Yetenek yarışmalarında bile birinci gelen köpekler uzman eğitmenler tarafından eğitildiğinde istenen tüm komutlara uyar ve sahibi için oldukça kolaylıklar sağlar. Maltepe Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli, uzman eğitmenleri, ilgili çalışanları ve profesyonel kadrosuyla her cins köpeğin eğitimini üstlendiği gibi aynı zamanda köpeklerini için harika konaklama ortamları da sunuyor.

Hafta sonu tatiliniz için arkadaşlarınızla çok güzel bir tatil planı yaptınız. Ancak köpeğinizi bırakacak bir yer bulamıyorsunuz. Komşuya rica etmek, akrabalardan yardım istemek hem onlar için hem de en sevdiğiniz dostunuz için zorlu bir süreç olacaktır. Eve kapalı kalacak olan köpeğiniz siz geri dönene kadar mutsuz şekilde sizi bekleyecek ve sizin de aklınız sürekli onda kalacaktır.

Maltepe Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli’nin Ayrıcalıkları

Bu gibi sorunlarla uğraşmamak ve aklınızın köpeğinizde kalmaması için neden profesyonel hizmetleri tercih etmiyorsunuz. İstanbul genelinde yıllardır sevimli dostlarınıza hem eğitim hem de konaklama hizmetleri sunan Maltepe Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli sizler için de en kaliteli ve yaratıcı çözümleri sunuyor.

Köpekler için oluşturulmuş özel konaklama alanları, oyun alanları, eğitim parkurları ve daha birçok detay düşünülmüş olup köpeğinizin tüm konforu ve rahatı uzman eğitmenler gözetiminde yapılıyor.

Konaklama öncesinde köpeğinizin tüm aşılarının tam olarak yapılmış olması gerekiyor. Ayrıca önceden köpeğinizin kullandığı mamayı, mama saatlerini ve temizlenme ürünlerini belirtmeniz de gerekiyor. Bu sayede köpeğiniz hiçbir şekilde yabancılık çekmeden yeni yerine alışıyor ve siz onu tekrar geri alacağınız güne kadar sizleri bekliyor.

Her açıdan köpeğinizin rahat etmesi ve gerekli tüm eğitimleri alması sağlanan merkezde ister haftalık sürelerde isterseniz de aylık sürelerde konaklama talep edebilirsiniz. Köpeğinizin evinizden alınması ve konaklama sonunda evinize bırakılması da yine merkez tarafından sağlanıyor.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı