fbpx

Levent Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us
Eyüp Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Evde hayvan beslemek hem büyük bir sorumluluk hem de büyük bir keyiftir. İnsanların en iyi ve en sadık dostları olan köpekler bir süre sonra evin üyelerinden biri oluyor ve ailenin vazgeçilmezleri arasına giriyor. Ancak ailecek çıkılacak tatillerde, iş seyahatlerinde veya aniden gelişen uzun süreli gezilerde hayvan sahiplerinin ilk aklına gelen hayvanlarını nereye bırakacağı oluyor. İşte, bu noktada Levent Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli imdada yetişerek dostlarınıza harika ortamlar sunuyor.

Profesyonel ekipleri, uzman eğitmenleri ve ilgili çalışanları ile köpeklerinizin konaklaması için her detayı incelikle düşünen ve uygulayan köpek otelinde köpekler hem sosyalleşirken hem de gerekli tüm eğitimleri alıyor ve size kavuşuncaya kadar geçen sürede hiçbir sıkıntı yaşanmıyor.

Köpek otelinde konaklama gerçekleşmeden önce köpeğiniz hakkındaki tüm bilgiler sizden isteniyor. Sosyal davranışları, tepkileri ve aşı bilgisi gibi veriler elde edildikten sonra ona uygun bir yaşam alanı hazırlanıyor.

Levent Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli İle Köpekler Mutlu

Gün içerisindeki faaliyetlere katılan köpekler tüm gününü eğitici ve geliştirici aktivitelerle geçiriyor. Köpeğinize kavuştuğunuzda birçok farklı eğitimi aldığını ve komutlara daha sadık olduğunu göreceksiniz.

İstanbul genelindeki tüm köpek sahipleri için hizmet veren Levent Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli geniş bir alan üzerine kurulmuş olup tamamen doğal ortamdan oluşmaktadır. Köpek oteli için önceden arayıp randevu almanız ve köpeğinizin kaç gün kalacağını belirtmeniz yeterli olacaktır. Köpeğinizin transferi isterseniz sizin tarafınızdan isterseniz de hızlı ve güvenilir köpek taşıma araçları ile köpek oteli tarafından gerçekleştiriliyor.

İster birkaç günlük sürelerde isterseniz de haftalık veya aylık sürelerde konaklama hizmeti alabileceğiniz köpek oteli uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleriyle sevimli dostlarınızın her an yanında olmaya devam ediyor.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı