fbpx

Küçükçekmece Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us
Küçükçekmece Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Aniden gelişen bir iş seyahati veya planlanmış bir tatil dönemi… Bu gibi durumlarda hayvan sahiplerinin aklına hemen köpekleri gelmekte ve onları nereye bırakacakları büyük bir soru işareti olarak akıllarına takılmaktadır.

İşte, tam bu aşamada Küçükçekmece Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli en iyi çözüm yolu oluyor. Sizler tatilinizde kafa dinlerken veya iş seyahatlerinizde harıl harıl çalışırken aklınız köpeğinizde kalmayacak. Çünkü sevimli dostlarınız uzman eğitmenler eşliğinde konaklama süresi boyunca hem eğitim alacak hem de en iyi şekilde ağırlanarak siz gelene kadar tüm bakımları yapılacak.

Köpekler eğitime açık hayvanlardır. Ancak bu eğitimlerin düzenli ve bilinçli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Tuvalet eğitimi, itaat eğitimi ve daha birçok farklı eğitim süreçlerinden geçecek köpekler eğitim sonrasında kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri gibi aynı zamanda sürekli eğitime açık ve öğrenmeye hevesli olacaktırlar.

Küçükçekmece Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli İle Köpekler Daha Mutlu

Köpekler için özel olarak oluşturulmuş konaklama alanları tamamen steril ortamlardan oluşmakta ve tüm detaylar köpeklerin rahatı için dizayn edilmektedir. Her köpeğin cinsine ve ırkına göre farklı konaklama alanları bulunmaktadır.

Köpekler gün içinde aktivitelere katılıp diğer köpeklerle sosyalleşiyor ve bu sayede daha eğlenceli süreçler geçiriyor. Küçükçekmece Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli sayesinde sizlerin aklında hiçbir soru işareti kalmıyor ve köpeğinizin emin ellerde her türlü ihtiyacı karşılanıyor.

Konaklama süreçleri boyunca köpeğinizin alışkan olduğu mamalar veriliyor ve beslenme alışkanlıklarına özenle dikkat ediliyor. Köpeklerinizin konaklama sürelerini sizler belirliyorsunuz ve bu süreleri istediğiniz gibi uzatıp kısaltabiliyorsunuz.

Köpeklerin tesliminden önce aşılarının yapılmış olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. İş yoğunluğunuzdan veya vakit azlığınızdan dolayı köpeğinizi kendiniz getirememeniz durumunda bulunduğunuz adresten köpeğiniz alınıyor ve konaklama süreci sonunda tekrardan belirteceğiniz adrese bırakılıyor.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı