fbpx

Köpeklerde Tuvalet Eğitimi Metotları

Contact Us
Yavru Köpek Uyum Eğitimi Nedir?

Köpeklere verilen eğitimler arasında pek çok şey vardır. En önemli eğitimlerden biride tuvalet eğitimidir. Tuvalet eğitimi en gerekli olan eğitimler arasında yer alır. Bu eğitim yavru köpeklik döneminden itibaren alınmalıdır. Çünkü tuvalet eğitiminin alınmaması ciddi sorunlara yol açabilir. Bu eğitim kapsamında çeşitli metotlar uygulanır. Bu metotlar ile de köpeklere tuvalet alışkanlığı kazandırılır. Köpeklere eğitim veren merkezlere sahip olan bir firma olarak, bu eğitimi de en iyi şekilde vermekteyiz.

Eğitim verilirken tuvalet pedi kullanımı oldukça yaygındır. Köpeklerin tuvalet pedi kullanımı zamanla azaltılır ve en sonunda tamamen kullanımı bırakılır. Böylece zaman içinde köpeğin tuvalet alışkanlığı kazanması sağlanır. Bu alışkanlık ile de köpek tuvaletinin kendisine söylenen yere yapmaktadır. Eğitim merkezimizde bu metodu kullanarak hızlı ve etkili bir tuvalet eğitimi verebilmekteyiz.

 

Kademeli Tuvalet Eğitimi

 

Firmamız, sahip olduğu köpek eğitim merkezlerinde pek çok köpek cinsine çeşitli eğitimler vermektedir. Bu eğitimlerin en önemli özelli ise kısa sürede etkili olabilmesidir. Tuvalet eğitimlerimiz de kademeli olarak verilir ve bu sayede alışkanlığın tam olarak edinilmesi sağlanır. Merkezimizde köpeklerin istenilen yere tuvaletini yapması sağlanır. Köpekler istenileni yaptığında da ödüllendirilir. Böylece bunun iyi bir davranış olduğunu düşünür ve tuvaletini yapması gereken yeri, zamanı öğrenir. Ödüler kademeli şekilde azaltılır ve böylece zamanla köpek, kendiliğinden tuvaletini istenilen yere yapmaya başlar.

 

 

Köpeklere Tuvalet Eğitiminde Başarılı Sonuçlar

 

Köpeklere tuvalet eğitimleri verilirken merkezimizin çalışanları tarafından etkili yöntemler uygulanmaktadır. Bu yöntemler ile de başarılı sonuçlar almaktayız. Bütün köpek cinslerine uyguladığımız metotlar, kısa sürede etkili olmaya başlar. Zaman geçtikçe de köpek tuvalet alışkanlığı kazanmaya başlar. Köpeklerine tuvalet eğitimi aldırmak isteyen kişiler, merkezlerimize her zaman başvuruda bulunabilir.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı