fbpx

Köpek Tuvalet Eğitimi

Contact Us
Bahçelievler Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Köpekleriniz için en önemli ve ilk eğitimlerin başında tuvalet eğitimi gelir. Özellikle ev ortamında minik dostunuz ile birlikte yaşıyorsanız tuvalet eğitimi çok önemlidir. Bu nedenle il olarak tuvalet eğitiminin en doğru şekilde verilmesi gerekir. Köpekler için tuvalet eğitimi yavruyken verildiğinde çok daha kalıcı ve etkili olur.

Yavru köpeğiniz varsa önce evde eğitip daha sonra dışarıya yapmayı öğretmeniz gerekir. Ancak bu eğitim süreci çok sabır ve zaman ister. Eğer yoğun bir iş hayatınız varsa ona yeterli vakti ayırıp tuvalet eğitimi vermeniz zor olacaktır. Bu durumda köpek eğitim merkezimizden yardım alarak köpeğinizin kısa sürede en iyi tuvalet eğitimini almasını sağlayabilirsiniz.

Köpek Tuvalet Eğitimi Nasıl Verilir?

Köpek tuvalet eğitimi konusunda köpeğinizin cinsine, yaşına ve karakterine uygun yöntemler ile eğitim verilmesi gerekir. Yavru köpeklerin tuvalet eğitimi küçük yaşta kolay öğrenmeleri açısından daha kolay gibi görünse de uzun süre tuvaletini tutma yetisi olmadığından zor bir süreç olacaktır. Büyük köpeklere göre çok sık tuvaleti gelir ve nereye yapması gerektiğini henüz bilmiyordur. Önce ev ortamında pedler ile öğretilip daha sonra dışarıya yapma alışkanlığı kazandırılmalıdır. Köpek eğitim merkezimizde yavru köpeklerinizin tuvalet eğitimi uzman eğitmenlerimiz tarafından uygun yöntemler ile en iyi şekilde verilir.

 

Köpek Tuvalet Eğitimi Hizmetlerimiz

Sadık dostunuz köpeğinizin tuvalet eğitimi ve diğer tüm eğitimleri için köpek eğitim merkezimizde en iyi hizmeti sunuyoruz. Köpeğinizin beş yıldızlı otel konforunda konaklayıp aynı zamanda profesyonel eğitmenlerimizden eğitim almasını sağlıyoruz. İster yavru köpek olsun ister büyük köpek en iyi tuvalet eğitimini veriyoruz. Köpek eğitim merkezimizde eğitim alan köpeğiniz ömür boyu doğru tuvalet alışkanlığını kazanmış olacaktır. Köpeğiniz ile uzun yıllar mutlu ve huzurlu bir dostluk yaşamak için köpek eğitim merkezimizden faydalanabilirsiniz.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı