fbpx

Köpek Tuvalet Eğitimi

Tuvalet Eğitimi

Yavru Köpek Tuvalet Eğitimi

Köpeklerin alışkanlık edinmesi elbette tüm canlılar gibi zor bir süreçtir. Bir köpeğin tuvalet eğitimi alması hem sahibinin hem de köpeğin kendini tanımasında büyük rol oynamaktadır.

Tuvalet terbiyesi olan bir köpeğin her şeye uyum sağlayabilmesi artık olağandır. Sabırlı olmalı ve köpek için doğru konumu bulmalısınız. Banyonuza hazırladığınız bir gazete, bahçenizde belirlediğiniz bir toprak, köpeğinizi nereye alıştırmak istiyorsanız burası daima o yer olmalıdır. Sürekli farklı alanlar ve baskıcı tavırlar ile süreci uzatabilirsiniz.

Tuvalet eğitiminde bizlerde sizlere destek oluyor, köpeğinizin bu zorlu süreçte eğlenceli şekilde tuvalet terbiyesi almasını sağlıyoruz. Bu sayede hem siz rahat ediyor, hem de köpeğiniz profesyonel metotlar ile tuvalet eğitimini başarı ile sonlandırıyor.

Yavru köpek, yetişkin köpek, köpek cinsi ayırtmaksızın köpek tuvalet eğitimi Köpek Eğitmeni Murat Güngör tarafından profesyonel ve köpeğin hazırlayacağımız kurallar çerçevesinde öğrenmesini kolaylaştırıyor.

Köpeğin dilini anlamak oldukça önemlidir. Köpeğinizin tuvaletinin geldiğini adeta bir ebeveyn gibi gözlemlemeli bunu fark ederek ona tuvaletini yapması gerektiğini aşılamalısınız.

Onu görmezden gelerek ve ardından istemediğiniz bir yere tuvaletini yapması sonucu verdiğiniz cezalar hiçbir işe yaramayacaktır. Bir köpek sahibi olmak sorumluluk gerektirir.

Onu kendiniz gibi görmeli tüm ihtiyaçlarında ona yardımcı olmalısınız.
Bizler tuvalet eğitimi sürecinde sizlere destek olmak ve köpeğinizin tuvalet terbiyesi edinmesini sağlamaktayız. Tüm detaylar ve daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Daha önce ele aldığımız İstanbul pet taksi yazısını okumanızı öneriyoruz

köpek eğitim uzmanı murat güngör

köpek eğitim uzmanı murat güngör

Eğitmenimizden Notlar

Tuvaletini tutmasını istediğiniz köpeğinize bol bol zaman ayırmalısınız.Zamanınız yok ise evde ped’e alıştırabilirsiniz.

 1. 1
  Tuvalet eğitiminin süresi ne kadar?

  Tuvalet eğitimimizin toplam süresi 30 gündür.

 2. 2
  Jack russell'imiz var 1 yaşında ve evin her tarafına ayağını kaldırarak tuvalet yapıyor. Bu problem çözülebilir mi ? Tuvalet eğitimi ev ortamında mı sağlanır?

  Tuvalet eğitimi ev ortamında verilir.Yerimizde bir çok köpek olduğu için koku bırakması çok daha yüksek. Burada eve yapmaması gerektiğini anlar ve 30 günün sonunda tuvalete çıkmayı bekleyecektir.

  WhatsApp Hemen Ara