Köpek Oteli İstanbul

Contact Us

Köpeklerin eğitimleri için de belirli bir süreliğine kalması için de özel yerler bulunur. Bu yerlerden biri de köpek otelleridir. Köpek otelleri, köpek sahiplerinin herhangi bir sebepten dolayı köpeklerini bırakabilmesi için vardır. Bu otellerde köpeklerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak donanımlar ve besinler bulunmaktadır. İstanbul için köpek oteli olarak hizmet veren bir firma olarak her türlü köpek cinsine barınma imkânı vermekteyiz. Otelimiz, köpekler için sıcak ve samimi bir ortam sunmaktadır. Bu sayede bütün köpek türlerinin rahat edebilmesi ve ihtiyaçlarını karşılayabilmesini en iyi şekilde sağlarız. Otellerde eğlence ve bakım amaçlı pek çok hizmet verilmektedir. İstanbul içinde sahip olduğumuz köpek otelleri ile pek çok insana hizmet vermekteyiz.

 

Köpek Oteli İçinde Hangi Hizmetler Mevcuttur?

 

İstanbul içinde pek çok bölgede köpek otellerimiz bulunur. Bu otellerde ise aklınıza gelebilecek her türlü hizmet verilmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı köpeklerin kısa bir süreliğine birine emanet edilmesi gerekebilir. Bu durumlarda köpek otellerimiz devreye girebilmektedir. İstanbul’da bulunan köpek otellerimizde barınma, beslenme, tuvalet gibi pek çok temel ve zorunlu ihtiyaç karşılanır. Bununla birlikte köpeklerin oyun oynayabilmesi ve eğlenmesi sağlanır. Böylece köpeklerin can sıkıntısı olmaması sağlanır. Köpek otelimiz içerisinde bakım için gerekli olan her şey bulunur. Bu sayede de köpeklerin emanet edilebileceği en güvenli yerlerden biri olmaktayız.

 

 

Köpek Otelinde Ne Kadar Kalmak Mümkündür?

 

Köpek oteli olarak hizmet veren firmamız, İstanbul içinde çok sayıda otele sahiptir. Bu otellerimizde, köpeklerinize istediğiniz süre boyunca bakmaktayız. Aynı zamanda bu süre içinde köpek bakımı konusunda uzman olan kişiler ile çalışırız. Böylece bakım konusunda hiçbir sorun ortaya çıkmasına izin vermeyiz. Uzman personellerimiz en iyi şekilde çalışır ve köpeklerin ihtiyaçlarını karşılar.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı