fbpx

Köpek Okulu

Contact Us
Büyükçekmece Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Köpekler çok eski çağlardan beri insanların en sadık dostları ve en iyi arkadaşları olmuştur. Adeta ailenizin bir ferdi olan köpeğiniz henüz yavru iken iyi bir eğitim alırsa minik dostunuzla bir ömür sağlıklı ve mutlu bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Tıpkı çocuklarınızı okula gönderip eğitim almasını sağladığınız gibi minik dostunuzu da iyi bir eğitim alması için bir köpek okuluna göndererek doğru eğitimi almasını sağlayabilirsiniz. Böylece ömür boyu onunla mutlu ve huzurlu bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Köpeğinizin en iyi eğitimi alabileceği köpek okulu eğitmenlerimiz ile hizmet veriyoruz.

Köpek Okulunda Hangi Eğitimler Verilir?

Köpek okulunda köpeğinizin cinsine, yaşına, karakterine ve cinsiyetine uygun yöntemler ile eğitim verilir. Köpek eğitimi konusunda iyi eğitim almış diplomalı eğitmenlerimiz ile hizmet veriyoruz. Köpeğinizin özelliklerine uygun yöntemler ile öncelikle beslenme ve tuvalet alışkanları verilir. Sonrasında köpeklerin sosyalleşmesi için dışarıda nasıl davranacağı diğer hayvanlara ve insanlara nasıl davranması gerektiği öğretilir. Sahibine itaat eğitimi köpekler için en önemli eğitimlerimiz arasındadır. Sözünüzü dinlemesi ve komutlara uyması uyumlu bir arkadaşlık sürdürmeniz için çok mühimdir.

 

Köpek Okulu Eğitim Hizmetlerimiz

Köpek okulumuzda köpeğiniz için en uygun yöntemler ile en iyi eğitimi veriyoruz. Minik dostunuzu ona uygun sağlıklı, hijyenik ve konforlu bir ortamda misafir ederek köpek eğitmenlerimizden en iyi eğitimi almasını sağlıyoruz. Köpek eğitimlerimiz onları sıkıp yormadan eğlence ve spor aktiviteleri ile verilir. Pozitif eğitimler ve Alman ekolü gibi bilimsel köpek eğitim yöntemleri ile eğitimler veririz. Kesinlikle şiddet içermeyen sevgi dolu bir ortamda eğitim almalarını sağlıyoruz. Köpeğinizin bir köpek okuluna gideren iyi bir eğitim alması sonucunda ömür boyu hiçbir problem yaşamadan minik dostunuzla sağlıklı ve mutlu bir arkadaşlık sürdürebilirsiniz.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı