fbpx

İstanbul’da Köpek Eğitimleri

Contact Us
doberman

İnsanlar, köpek eğitiminin genellikle ağır cezalar kullanılarak, köpeklere itaat komutlarının öğretildiğini düşünür. Evde hayvan besleyen ebeveynler için profesyonel yardım bir lüks olarak görülüyor ve bir profesyonelin yardımı olmadan kendi başına yapabilecekleri kadar basit olduğu düşünülüyor. Maalesef bu tür düşünceler sonrasında ihtiyaç duyulan eğitim alamamış pek çok köpek davranış sorunları yüzünden barınaklara teslim edilmektedir.

Köpeğinizi etkili yönlendirme ve iyi bir eğitim ile sağlıklı ilişkiler kurmanızı sağlayacak en doğru yer Köpek eğitmeni İstanbul’dur. Köpeğinize öğrenmeyi mümkün olduğunca kolay hale getirerek ona başarılı eğitim verebilmektedir. İyi bir davranış için köpeğinizi ödüllendiren ve motive eden pozitif eğitimler uygular. Bu eğitimlerin sonucunda güç kullanmadan köpeklerin davranışları kontrol ya da tahmin edilebilir şekilde davranışlar sergiler hale gelir.

Yaşam Becerilerini Öğretmek

Her köpek bir ev ortamında başarılı bir şekilde yaşamayı öğrenmesi gerekiyor. İnsanların dünyasında yaşamak bazı benzersiz baskılarla birlikte gelir. Köpek eğitmeni İstanbul ilinde köpeğinize temel becerilerini öğreterek onu zihinsel olarak geliştirmektedir. Ayrıca fiziksel egzersizler ile onun yıkıcı, uygunsuz havlama ve agresiflik gibi endişe verici stresli davranışlardan uzak tutar.

Köpeğinizle olumlu bir arkadaşlığı pekiştirebilmeniz için köpeğinizin yanlış davranışlarını belirler ve bunu sindirme tekniği ile disiplin altına almaya çalışmaz. Ona yapıcı rehberlik uygular ve köpeğinizi yönlendirme yaparak mutlu olması için neye ihtiyaç duyduğunu sahibinin anlamasına yardımcı olur.

Olumlu Eğitim

Herkes köpeklerine öğretmek için ödülleri kullanabilir anca Köpek eğitimi İstanbul ileri düzeyde bilgi ve becerisi ile insanların problemli köpeklerini anlayıp onlara güç ve korku kullanmadan olumlu eğitimle bu davranışları değiştirir ve bunu yaparken köpek ve sahibi arasındaki güvene zarar vermeden davranış değiştirmesini öğretir.

Olumlu eğitim sonucunda insanların köpek arkadaşlarıyla daha mutlu hayat sürmektedir. Öğrenme tavrının sağlıklı gelişmiş olmasıyla birlikte daha sosyal ve daha doğru hareketler ve çıkışlar sağlamasına yardımcı olarak onun başarısını arttıracaktır. Köpeklerine ihtiyaç duydukları eğitimi veremeyen insanlar onları büyük zarara uğratıyor ve gelecekte büyük sorunlar yaşıyorlar. Doğru bir öğrenme sağlandığında köpeğinizle o kadar iyi anlaşabilirsiniz.

Benzer içerikler için tıklayınız.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı