fbpx

Köpek Eğitimi Okulu

Contact Us
Eyüp Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Uzun yıllardır çok sayıda merkezimiz ile köpeklerin eğitimi için kaliteli hizmetler sunarız. Verdiğimiz hizmetlerin çeşitli amaçları vardır. Bu amaçlar için her köpeğe eğitim veririz. Firmamızın sahip olduğu köpek okulları, bu amaçlarımızı yerine getirmek için özel tasarlanmış ve kurulmuştur. Köpeklere eğitim verdiğimiz bu okullarda, çeşitli köpek cinslerini barındırabilmekteyiz.

Köpek eğitimi okulumuz, yavru köpekler için başlangıç eğitimleri verebilmektedir. Bu eğitimlerin temel amacı köpeğin evcilleşme konusunda ilk adımları atmasını sağlamaktır. Tuvalet eğitimi konusunda vermiş olduğumuz hizmetlerden ise çok fazla yararlanılır. Çünkü köpeklerde tuvalet ciddi bir sorun olarak ortaya çıkabiliyor. Bunu önlemek için de köpek okulumuzda tuvalet eğitimi verilir.

Köpek eğitimi okulumuz, ileri seviye eğitimler konusunda da özel hizmetler sunar. Bu ileri seviye eğitimler, profesyonel yöntemler kullanılarak verildiği için çok kaliteli olmaktadır. Köpek eğitimi için hem profesyonel kişiler ile hizmetler veririz hem de en etkili yöntemleri kullanarak olumlu sonuçlar elde ederiz.

Köpek Okulunda Detaylı Eğitim

Köpek eğitimi okulu olarak hizmet veren firmamız, her eğitimde dikkatli bir süreç geçirir. Çünkü eğitimlerimiz sırasında köpeklerin her konuyu kavrayabilmesine ve öğrendiklerini alışkanlık haline getirmesine önem vermekteyiz. Bu sayede de bütün köpekler eğitimlerimiz sonunda istenilen düzey gelmektedir. Köpek eğitim okulu içinde yavru köpeklere özel eğitimler uygulanır. Yetişkin köpeklere de biraz daha farklı ama yine çok etkili olan eğitimler vermekteyiz.

 

Köpek Eğitim Okulunun En Önemli Özellikleri

Köpek eğitim okulumuz pek çok önemli ve iyi özelliğe sahiptir. İlk olarak her eğitim için özel alanlar bulunur. Okul içerisinde köpeklere alışkanlık kazandırmak için övgü ve ödül yöntemini çok fazla tercih ederiz. Bu yöntem ile de eğitimlerin etkisi daha fazla olur. Köpek eğitim okulumuz her köpek türüne ideal ve gerekli olan eğitimleri vermektedir.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı