fbpx

Köpeğimize Hangi Eğitimleri Mutlaka Aldırmalıyız?

Contact Us
Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Köpeklerin daha uysal ve evcil davranabilmesi için birtakım eğitimleri mutlaka alması gerekir. Bu eğitimler için de özel merkezler tarafından çeşitli yöntemler ile hizmetler verilmektedir. Firmamız da sahip olduğu köpek eğitim merkezlerinde bu hizmetleri vermektedir. Köpeklerin ilk olarak mutlaka alması gereken eğitimlerin başında tuvalet eğitimi gelmektedir. Çünkü tuvalet sıkıntıları, köpeklerde büyük bir sorun olarak görülmektedir. Tarafımızca bu eğitimler en iyi yöntemler ile her köpek türüne verilmektedir. Eğitim merkezlerimizde bulunan uzman personel ekiplerimiz, köpeklerin mutlaka alması gereken temel eğitimleri vermektedir.

Tuvalet eğitimi haricinde komutlara uyum sağlama da önemli bir eğitimdir. Köpeklerin mutlaka basit komutlara uyma konusunda eğitim alması gerekir. Çünkü köpekler ve sahipleri arasında bir iletişim olmaktadır. Bu iletişim sağlanması için de komutlar konusunda verilen temel eğitimler aksatılmamalıdır. Eğitim merkezlerimizde bu temel eğitimlerin hepsini vermekteyiz. Böylece köpeklerinizin her zaman evcil olması konusunda etkili olmaktayız.

 

Köpeklerde Temel Eğitim Çeşitleri

 

Köpek eğitimleri konusunda eğitim veren firmamız, pek çok yerde özel eğitim merkezlerine sahiptir. Bu eğitim merkezlerimizde köpeklere beslenme düzeni konusunda da eğitimler vermekteyiz. Verdiğimiz eğitimlerin tamamı gerekli olan ve alınması faydalı olan eğitimlerdir. Firmamız tarafından eğitim merkezlerinde uysallık konusunda da eğitim verilir. Köpeklerin kalabalık ortamlarda sakin kalabilmesi adına vermiş olduğumuz eğitimler, çok yararlı ve gerekli olan eğitimler arasında yer alır.

 

 

Köpeklere Temizlik Konusunda Eğitimler

 

Köpeklerin alması gereken çeşitli temel eğitimler farklı konular üzerinedir. Bunlardan biri de temizliktir. Bazı köpekler yıkanmayı sevmez. Firmamız tarafından da köpeklere yıkanma alışkanlığım kazandırılmaktadır. Bu da mutlaka alınması gereken eğitimler arasında yer almaktadır. Firmamız köpeklerin mutlaka alması gereken eğitimleri hem özel merkezlerde hem de bizzat köpek sahibinin evinde verebilmektedir.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı