Kartal Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us

Köpekler en sadık ve en sevimli dostlarımızdır. Sahibi ile duygusal bağ kuran ve her zaman yanında olmak isteyen köpeklerin temel eğitimleri ise olmazsa olmazdır. Kartal köpek eğitim merkezi ve köpek oteli sizler için harika hizmetler sunmaya devam ediyor.

Her köpek eğitilebilir ve belli beceriler kazanabilir. Bu uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmekte ve köpek psikolojisine göre bir eğitim sürecini kapsamaktadır. Tuvalet eğitiminden itaat eğitimine kadar birçok farklı aşamada köpekleri eğitmek mümkündür.

Köpeklerin cinslerine, yaşlarına ve ırklarına göre farklı becerileri bulunmaktadır. Uzman eğitmenler bu becerileri ortaya çıkartarak köpeklerin daha rahat ve kaliteli bir yaşam sürmesini sağlamaktadır.

Kartal Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli Sayesinde Dostlarınız Emin Ellerde

Köpek sahiplerinin en çok zorlandığı nokta ise iş seyahatleri, tatiller ve köpeğiyle zaman geçirememe gibi durumlardır. Bu gibi zamanlarda Kartal Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli imdada yetişerek sevimli dostlarınız için en ideal konaklama süreçlerini sunmaktadır.

Köpekler için özel olarak oluşturulmuş oyun parkurları, konaklamaları için hazırlanmış ideal yatış alanları ve gün içerisindeki aktivitelerle köpekleriniz size kavuşana kadar tüm ihtiyaçları uzmanlar tarafından karşılanmakta ve sizlerin de gözü arkada kalmadan köpekleriniz emin ellerde olmaktadır.

Köpeklerin konaklaması sırasında alıştığı mamalar verilmekte, gün içerisinde sportif aktiviteler ile sağlıklı kalması sağlanmakta ve daha birçok farklı eğitimle köpeğinizin algı dünyası genişlemektedir.

Yapılan tüm eğitimler bilinçli eğitmenler tarafından büyük bir sabırla uygulanmakta ve köpekleriniz için en iyi konaklama seçenekleri sunulmaktadır.

Köpekleriniz konaklama süreci boyunca diğer köpeklerle kontrollü bir şekilde karşılaştırılmakta ve sosyalleşmeleri sağlanmaktadır.

Sizler tatilinizi veya iş seyahatinizi gerçekleştirirken köpekleriniz de profesyonel eğitmenlerle gerekli eğitimi almakta ve en iyi şekilde konaklama sürelerini geçirmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı