fbpx

Kadıköy Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Okulu

Contact Us
Kadıköy Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Okulu

Köpekler üst düzey algılama yetenekleri sayesinde insanların hayatına kolay adapte olurlar. Doğaları gereği insana yakın olduğu için insanlar köpek sahiplenmeye başlamıştır. Yalnız yaşayan insanlara yaptıkları arkadaşlıklarla, gerekse koruma göreviyle sahiplenilen köpekler eğitim aldıklarında daha iyilerini yapabilirler. Köpek sahiplenmek sabır ve sorumluluk işidir.

Bu sevimli dostlarınız ile güzel vakit geçirmek ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için anlaşmalı bir yol bulunmalıdır. Evdeyken ya da dışarıda gezerken sahibinin komutlarına uyması ve sahibine itaat etmesi aralarındaki ilişki için önemlidir. Ortak yaşam alanlarında kurallara uyması, tuvalet alışkanlığının olması gerektiği gibi yerine getirmelidir. Köpeklerin aldığı eğitimlerle sahipleri arasında iletişim sağlayabileceğinden aralarındaki bağı kuvvetlendirir.

Köpekler insanların yaşamlarına uyum sağlayabilmesi için bir takım alışkanlıklar edinmiş olması gerekir. Bu alışkanlıkları verecek olan yerlerde köpek eğitim merkezleridir. Köpek eğitimi hakkında bilgi sahibi olmayan köpek sahipleri bu merkezlere ihtiyaç duyarlar. Günden güne köpek sahiplenme sayısının çoğalması da köpek eğitim merkezlerinin çoğalmasına  ve köpek eğitmenlerinin de yetiştirilmesine neden olmuştur. Kadıköy Köpek eğitim merkezi ve köpek okulu bu ihtiyaçlar üzerine kurulmuş bir kurumdur.

Kadıköy Eğitim Merkezi ile Eğitimli Köpekler

Köpek eğitimine başlamadan önce köpek sahiplerinin dikkat etmesi gereken en önemli konu köpek eğitimleriyle alakalı bilgilerinin olmasıdır. Bu bilgileri almak için alanında uzman bir eğitmene başvurmalı bakımı ve beslenmesiyle ilgili bilgi sahibi olmalıdırlar. Köpeklerin ilerleyen dönemlerdeki yaşlarında alıştıkları davranışlarının değiştirilmesi  zor olduğundan dolayı köpek eğitiminde profesyonel eğitimciler tarafından yapılması gerekmektedir.

Sevimli ve insanların sadık dostu olan köpekleriniz için en kaliteli ve güvenip sevimli dostlarınızı emanet edebileceğiniz Kadıköy köpek eğitim merkezi ve köpek okulu sizlere istediğiniz tüm hizmetleri vermektedir. Köpek eğitiminin önemli olduğunun bilincinde olan hayvan severler bu eğitimler sayesinde hayvanlarının gelişimine büyük bir katkıda bulunmaktadır.

 

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı