fbpx

Temel İtaat Eğitimi

Contact Us
İtaat Eğitimi Köpek Nasıl Eğitilir?

Köpeklere yaşam boyunca çeşitli konularda eğitim verilmektedir. Bu eğitimlerin hepsi köpeklerin gelişim süreci için verilir. Köpeklerin eğitimleri, oldukça fazla kategoriye sahiptir. Köpek itaat eğitimleri de bu kategoriler arasında yer alır. Köpeklerin komutlara uyması ve sahibi ile bağlantı halinde olması için bu eğitimlerimiz fazlasıyla gerekli ve kullanışlı olmaktadır. Hemen hemen bütün köpek sahipleri tarafından itaat eğitimlerine büyük verilmektedir.

İtaat eğitimlerini temel olarak ya da ileri seviyeli olarak vermekteyiz. Bu eğitimleri verirken köpeklere ara sıra ödül vermekteyiz ve onları övmekteyiz. Böylece köpekler, komutlara uyum sağlamanın iyi bir davranış olduğunu kavrar. Eğitimde tamamen profesyonel eğitmenler ile hizmet verdiğimiz için köpeklerinize en kısa sürede istenilen şekilde yardımcı olabilmekteyiz.

İtaat Eğitiminin Aşamaları

Köpekler için verilen itaat eğitimlerinin çok yararı bulunmaktadır. Bu eğitimler pek çok köpek için mutlaka verilmesi gereken şeylerdir. Köpeklere özel olarak sunduğumuz merkezlerde bu konu hakkında uzmanlar ile eğitim vermekteyiz. Bu sayede de itaat eğitimlerini en kusursuz şekilde bitirmekteyiz.

Eğitim sonrasında köpekler, sahiplerinin söylediği her komuta uygun davranmaktadır. Bu sayede de köpeklerin daha evcil hayvanlar haline gelmesi sağlanır. Eğitimde ilk olarak tasma kullanılır ve basit komutlar verilerek başlanır. Daha sonra ise tasma çıkarılır ve komutlar yavaşça artırılmaya başlar. Böylece köpeklere çok verimli bir itaat eğitimi verilir.

 

İtaat Eğitimi Ne Kadar Sürer?

Köpek eğitim merkezlerimizde köpek sahiplerine bazı hizmetlerden yararlanma imkânı sunmaktayız. Köpeklerin eğitilmesi için en ideal ve uygun olan yolları izlemekteyiz. İtaat eğitimlerimiz ise çok fazla yarar sağlamaktadır. Bu eğitimin süresi genel olarak değişmektedir. Çünkü köpeklerin cinsi ve karakteri doğrultusunda eğitim süresi uzayabilmektedir. İtaat eğitimleri için firmamızdan isteyen herkes hizmet alabilmektedir.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı