fbpx

Yavru Köpek Eğitimi

Yavru Köpek Eğitimi

Yavru köpek eğitimi, yavrunun doğumundan itibaren başlayan bir süreçtir. Ailesi ve kardeşlerinin ardından yeni ailesi ve sahibinin dilini öğrenme, alışma ve uyum sağlayabilme sürecinde yavru köpek eğitimi veriyoruz. Pozitif olarak yeni ailesi ile buluşması, köpeğin sağlıklı ve huzurlu bir ortamda büyümesini sağlar. Beden dili, yapısı ve sosyal ortamı sevgiyle karşılaması sahibini benimsemesi yavru köpek eğitimi ile gerçekleşir.

Yavru Köpek Eğitimi Nasıl Uygulanır ?

Yavru olarak sahiplendiğiniz köpeği, tecrübesiz ve baskıcı tavırlar ile eğitemezsiniz. Mümkün olduğunca sempatik ve dostça yaklaşmalı onun yeni ailesi olduğunuzu sevginiz ile ispatlamalısınız. Bu süreç elbette ki kolay olmayacaktır. Oldukça sabırlı olmalı ve pes etmemelisiniz.

Unutmayın ki onlar bir canlıdır, sadece yanınızda dolaştırmak, sosyal hobi edinmek için değil, onunla yaşamı paylaşmak ona bir şeyler öğretmek için var olduğu unutmayın.

Köpekler en sadık ve dost canlısı hayvanlardır. Irkı ve cinsi ne olursa olsun onu ailenize kabul ederek başladığınız bu arkadaşlığa ona sağlam ve kalıcı eğitimler vererek devam etmeli ve hayatınızı renklendirmelisiniz. Hiçbir şey öğretmeden sadece akşam yürüyüşlerinize eşlik etmesi amacı ile köpek sahiplenmeyin.

Ona yeni alışkanlıklar edindirin, oyun oynayın, tuvalet terbiyesi verin, başka arkadaşlar edinmesini sağlayın.

Böylelikle hayatınız gerçekten renklenecek ve uzun yıllar size yoldaşlık edecektir.

Köpek Eğitmeni Murat Güngör olarak uzman eğitmenlerimiz ile yavru köpeklerinizi eğitiyor, doğum sonrası yeni ailesine uyum sağlamasını ve yeni hayatına pozitif bir birey olarak devam etmesini sağlıyoruz.

Daha önce ele aldığımız köpeklerde tuvalet eğitimi yazısını okumanızı öneriyoruz

köpek eğitim uzmanı murat güngör

Köpek Eğitim Uzmanı Murat Güngör

Eğitmenimizden Notlar

Yavru köpek eğitiminde köpeğinize sosyal yaşam doğru öğretildiğinde ve bu davranışlar kalıplaştığında çok daha rahat edeceksinizdir.

  1. 1
    Köpeğimiz elimizi ısırıyor ne yapmalıyız ?

    Köpeğinizi severken kesinlikle heycanlandırmayın.

    WhatsApp Hemen Ara