Köpek Oteli

İletişim

Sunduğumuz hizmetler arasında sizlere Köpek Oteli ve Köpek Pansiyonu hakkında bazı bilgiler sunacağız.Köpek Oteli Nedir?

Köpek Oteli; İnsanlar köpek sahiplenmeyi çok severler. Ancak bazen bu sorumluluğu almaktan çekinirler. Sebebi ise; iş yoğunluğu, seyahat gibi durumlarda köpeğinin yanlız kalamayacağından dolayıdır.

Bu gibi durumlarda konaklaması ve köpeklere özel otel hizmetinin olması çok önemli bir hizmet haline gelmiştir. Köpek Otelinde köpeğinizin konforlu ve eğlenceli zamanlar geçirmesini isterseniz Köpek Otelimizi ziyaret edebilir ve bizlerle tanışabilirsiniz.

köpek otel hizmetleri
istanbul’da köpek oteli ve köpek pansiyonu

İstanbul’da Köpek Oteli ve Köpek Pansiyonu Hizmetlerimiz

Can yoldaşı köpeklerimiz için işten çabuk eve dönmek, onunla bolca vakit geçirmenin planlarını yapar ve onu hayatımızın bir parçası haline getirmekteyiz. Öylesi zamanlar olur ve ondan ayrılmak kısa süreliğine de olsa onu emanet edecek güvenli bir yer bulmamak tüm köpek severlerin kabusudur. İş ve tatil seyahatleri böyle durumlarda bir azap haline gelir. Onu götürememek ve daha da kötüsü ona gözü gibi bakacak birini bulamamak zaman zaman bu serenatların iptaline kadar gidebilir.

İşte tamda bu noktada sizlerin bu sorununa çözüm olarak geliştirdiğimiz Köpek Oteli ile köpeklerinizin siz yokken kısa bir tatil yapmasını evinin konforunu aramamasını sağlamaktayız.

Köpek oteli ile köpeğiniz siz yokken psikolojik olarak hiçbir zorluk çekmeyecek ve tüm ihtiyaçları itina ile yerine getirilecektir. Köpeğinizin mutlu olmasını sağlayarak sizin yokluğunuzu en aza indirmekte ve bu süreci hafif atlatmasını sağlıyoruz. Küçük misafirlerimiz bizlerle bir aile olacak ve konakladıkları süre boyunca talep ettiğiniz ekstra hizmetlerimizden dahi yararlanacaklardır.

Bizler köpek otelini kurarak, onların yalnızlığını sizin ise aklınızın onlarda kalmasını engelliyoruz. Onları mutlu şekilde sizlere teslim ediyor ve evlerine gönderiyoruz.

Köpek otelimiz hakkında daha fazla bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitmenimizden Notlar

Köpeklerinizi otel hizmetine bırakmadan önce aşılarının tam olup olmadığına dikkat etmelisiniz.
köpek eğitim uzmanı murat güngör
köpek eğitim uzmanı murat güngör

Sık Sorulan Sorular

Yetişkin bir birey haline gelebilmesi için ağlamlarına göz yummanız gerekiyor.Sizin geri gelip onu alabileceğinizi öğrenmesi gerekiyor.

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı