İleri İtaat Eğitimi

İletişim


Tasmasız olarak verilen eğitim biçimidir. Köpeğiniz tasmasız, özgür ve bağımsızken de size itaat etmektedir. Bu eğitim ile köpeğin komut sayısı arttırılır ve gelişimi ileri seviyeye çıkartılır.

İleri itaat eğitimi alabilmesi için köpeğinizin öncelikle temel itaat eğitimi almış olması gereklidir. Karakter yapısı uygun olan ve çok iyi şekilde temel itaat eğitimi alan köpek cinslerine uygulanır.

Bu eğitimde otorite ve serbest komutlar baş gösterir. Temel itaat eğitiminde belli başlı komutlar öğretilirken, ileri itaat eğitiminde daha fazla komut ve iletişim yolu kullanılır.

Köpeğiniz hemen hemen söylediğiniz tüm sözlere tepki gösterir ve yerine getirir.

Bu süreç elbette ki kolay değildir. Onunla sıkı bir bağ kurmak ve köpeğinizin sizi fazlasıyla benimsemesini sağlamak gereklidir.

9 ve 12 aylar arasında ileri itaat eğitimi verilebilmektedir. Otur, kalk, bekle, yat, gel gibi komutları rahatlıkla öğrenir ve uygular. Komutlar net ve istikrarlı bir şekilde öğretilir.

Eğitmenimizden Notlar

İleri itaat eğitimi köpeğinizle profesyonel bir şekilde iletişim kurabilme alternatifidir.Sosyal yaşamda kayışsız bırakmamaya gayret gösterin.Etrafı çevrili yerler de köpeğinizin tasmasını çözdüğünüzde daha güvenli olacaktır.
köpek eğitim uzmanı murat güngör
köpek eğitim uzmanı murat güngör

Sık Sorulan Sorular

Evet .İleri itaat eğitimi alan bir köpek sahibiyle doğru ilişki kurduğunda kesinlikle keyifli bir şekilde gel komutuna uyacaktır. Önemli olan gelmesi değil gelmesi için bir şey sunabilmek .Örnek sevgi, mama, top gibi.

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı