Evde Köpek Eğitimi

Blog Sayfamız


Evde köpek eğitimi hakkında bir çok konuya bu metnimizde değineceğiz.

Bir köpeği sahiplendiniz, ya da sahiplenmek istiyorsunuz. Ancak kafanızda bazı endişe ve sorular mı var? Bunların en önemlilerinden birisi ise evde köpek eğitimi mi?

Köpek eğitiminde önemli ve üzerine düşülmesi gereken konulardan biridir. Eğitimin nasıl ve nerede verileceği önemlidir. Köpeğin kendi evinde eğitim alması için bir çok sebep yer almaktadır. Bir köpek 2. aydan itibaren kolaylıkla kendi evinde eğitim alabilir.

Bir köpeğin farklı mekanlarda komutları yerine getirmesi evde de aynı komutları yerine getireceği anlamını taşımaz. Bir benzer durum ise, köpeğin köpek eğitim uzmanının emirlerine uyması sahibinin de komutlarına uyacağı anlamına gelmez.

Evde köpek eğitimi bir köpeğin sizinle olan bütün bağları demektir. Köpeğin evde geçireceği zaman dilimi, tuvalet alışkanlığı, beslenme düzeni ve benzeri tüm sorunların ortadan kalkması için köpeğinizi evde köpek eğitimi süreci için bizden yardım alabilirsiniz.

Evde Köpek Eğitiminde Sabır Gerekli

Sahip olduğunuz köpek henüz bebek ve yavru ise ona doğru şekilde otorite ve disiplin aşılamanız gerekmektedir. Bakımı konusunda oldukça titiz yaklaşmalı ve ona aradığı sıcak yuvanın sizin yanınız olduğunu hissettirmelisiniz. Aksi halde zorlayıcı ve kırıcı yaklaşım köpeğin sizden uzaklaşmasını sağlar ve bu durum bir süre sonra sizin köpekten vazgeçmenize kadar olumsuz sonuçlar doğurabilir. Sizin sabırlı bir ebeveyn olmanız, ona daima uyumlu olabileceğinizi kanıtlamanız gerekmektedir.

Bizler bu konuda uzman ve bilirkişiler olarak bu süreçte sizlerin yanında oluyor ve köpeğinizin sizi ailesi gibi görebilmesi adına birçok eğitim çeşidimiz ile destekte bulunuyoruz.

Evde Köpek Eğitimi İçin Bizlere Danışın

Evde köpek eğitimi sürecinde öğrenmek istediğiniz ve danışmak istediğiniz tüm sorular ve görüşler için bizimle iletişime geçebilir, böylesi güzel bir adıma bizleri de dahil ederek pozitif bir köpek sahibi olmanın gururunu yaşayabilirsiniz.

Eğitmenimizden Notlar

Eğitim sürecinin aşamalarını takip edebilirsiniz.Bu sayede köpeğinizdeki yanlış davranışların çözümünü bire bir izleyebileceksiniz.

köpek eğitim uzmanı murat güngör
köpek eğitim uzmanı murat güngör

Sık Sorulan Sorular

Ortalama 30 - 45 gün aralığında değişkenlik gösterebiliyor.Bu süreç tamamen köpeğinizin karakterine bağlıdır.

Evet. Ayrıca size teorik ve uygulamalı olarak bilgiler verilerek köpeğinizle eğitim fırsatı sunulacaktır.

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı