fbpx

İleri İtaat Eğitimi Neleri Kapsar?

Contact Us
Yavru Köpek Eğitimi Ne Zaman Başlar?

Köpek sahibi olan kişiler her zaman çeşitli eğitim merkezlerinden hizmet almaktadır. Firmamız da eğitim hizmetlerini en iyi şekilde vermek için uzun yıllardır profesyonel bir şekilde faaliyet göstermektedir. Göstermiş olduğumuz faaliyetler ile çok sayıda köpeği başarı ile eğitmekteyiz. Eğitim hizmetlerimiz arasında ileri itaat eğitimleri de bulunur. Bu eğitimler ile daha uysal ve uyumlu köpekler yetiştirilmesini sağlarız. İleri itaat eğitimleri, temel eğitimlerin devamı olarak verilir. Yani köpeğin ileri itaat eğitimi alabilmesi için öncelikle temel itaat eğitiminin tamamlanması gerekir.

Firmamız tarafından hem temel itaat eğitimleri hem de ileri itaat eğitimleri başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. İleri komut eğitimleri biraz daha gelişmiş ve farklı olmaktadır. Köpeklere özel eğitim merkezi sahibi olan firmamız, bu merkezde pek çok köpek türü için ileri komut eğitimleri sunmaktadır. İleri itaat eğitimine başlamadan önce köpeğin temel itaat eğitimini iyi bir şekilde alıp almadığına dikkat etmekteyiz. Çünkü ileri itaat eğitimi için en önemli gerekliliklerden biri de temel komut eğitiminin tamamlanmasıdır.

İleri İtaat Eğitimi Nasıl Olur?

İleri itaat eğitimi konusunda uzman olan firmamız, sahip olduğu bütün kaynaklarını köpeklerin eğitimi için kullanmaktadır. İleri itaat eğitiminde, temel eğitimde öğrenilen komutlar tekrar edilir. Ancak bu yapılırken tasma kullanılmaz. Çünkü bu eğitimin amacı köpeğin serbest bir şekilde kendi isteği ile hareket etmesidir.

 

İleri İtaat Eğitiminin Etkisi

İleri komutlar için hizmetler veren firmamız, eskiye göre daha vurgulu ve kesin bir eğitim vermektedir. Çünkü ileri itaat eğitimi farklı bir şekilde yapılır. Bu eğitimde köpeklerin istenilen şekilde hareket etmesini sağlarız. Firmamız, sunmuş olduğu itaat eğitimleri ile köpeklerin istekli olarak komutlara uymasını sağlar ve bunu da çok uygun fiyatlar ile sunar.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı