fbpx

Güngören Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Okulu

Contact Us
Arnavutköy Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Evcil hayvan sahiplenmek isteyen insanların seçimleri gerek eğitim alabilmeleri gerekse sahiplerine karşı olan sadakat ve itaatlerinden dolayı köpeklerden yanadır. Onlar yeri geldiğinde bir dost yeri geldiğinde çocukların oyun arkadaşı ve yeri geldiğinde de sizleri korumaktadırlar. Sahiplenilen köpeğin hem sizinle iyi geçinebilmesi hem de yaşadığınız ortamlara uyum sağlayabilmesi için bazı eğitimleri alması önemlidir. Eğitimleri almadığında size sorun çıkartması kaçınılmaz olacaktır. Köpekler yaşadıkları doğaya alışkın ve doğayla iç içe yaşayan canlılarıdır. Yaşadıkları ortamdan ev ortamına geçtiklerinde bazı sorunlar yaşamaları normal bir durumdur. Bu nedenle sorunları en aza indirmek ve size daha kolay uyum sağlayabilmesi için eğitim almalıdırlar. Doğru bir şekilde verilen eğitimler sayesinde köpekler hayatınızın her alanında sizlere destek olacak en iyi yardımcılardan biri haline gelmektedirler.

Güngören Köpek Eğitim Merkezi Köpeğinizin İhtiyacı Olan Eğitimi Sunuyor

Özellikle de sahibi ile arasında ki bağın kurulması ve sahibinin komutlarını yerine getirmesi için  profesyonel köpek eğiticilerinden eğitim almalarında büyük yarar var. Güngören köpek eğitim merkezlerinde  eğitim konusunda sizi olduğu kadar köpekleri de memnun edecek metotlar ve dersler verilmektedir. Köpek eğitimi konusunda uzman köpek eğitmenleri tarafından en iyi şekilde sevimli dostlarınız ile anlaşma imkanı sağlamaktadır.

Güngören Köpek Oteli ile Köpekleriniz Güvende

Köpeğinize veteriner hekim tarafından bakımları yapılmakta yangın ve duman sensörlü güvenlikli ortamlarda bakılmaktadır. Güvenli ve kaliteli hizmet adına istediğiniz zaman köpeğinizin durumunu öğrenebilirsiniz.  Her an iletişim halinde olabileceğiniz Güngören köpek otelinde gözünüz arkada kalmadan köpeklerinizi bırakabilirsiniz.  İsterseniz 1 gün, isterseniz de uzun bir süre köpeğinizi köpek otelimizde güvenli bir şekilde konaklayabilir. Köpeğinizin günlük olarak rutin bakımları yapılmakta yemekleri saatinde verilmektedir. Rahatça oyun oynayabilecekleri açık mekan bulunmaktadır.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı