fbpx

Gaziosmanpaşa Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Okulu

Contact Us
Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Köpekler insanların en sevimli ve sadık arkadaşlarındandır. Sahiplenilen köpeklerin beslenmesini, bakımını ve eğitimini sağlamakta sahibinin sorumluluğundadır. Köpeklerin sosyal çevrede belirli kurallara uymalarını, onlara alışık olmadıkları bu çevreyi tanıtmayı, öğrenilmesi gereken kuralları en iyi şekilde öğrenmeleri için eğitim almaları şarttır. Köpeklerin eğitimi için 0-2 yaş aralarında olması daha hızlı bir gelişim ve daha iyi anlama yeteneğine sahip oldukları yaş aralığıdır. Küçük yaşta eğitim almaya başlayan köpekler aldıkları eğitim sayesinde istenildiği gibi insan hayatına uyum sağlayabilecek ve verilen komutları anlayarak yerine getirecek seviyeye daha kolay getirilebilmektedir.

 

Köpek Okulu Nedir?

Köpek okulu, sahiplenilen köpeğin sahibi ile uyumlu olması, düzenli bir günlük yaşama sahip olması, sahip ile köpek arasında etkili iletişim kurma ve iletişimin geliştirilmesinin öğretilmesi, tuvalet eğitimi, temel ve ileri itaat eğitimi, sosyalleşme gibi eğitimlerin verildiği yerdir.

Gaziosmanpaşa Köpek Eğitim Merkezi

Sahiplendiğiniz sevimli dostunuza verilmiş olan her doğru eğitim onun ile aranızdaki iletişim bağını kuvvetlendirir ve karakterinin düzgün bir şekilde oturmasını sağlar. Eğitim aldıklarında sahipleriyle daha iyi anlaşarak oyun oynayabilir, diğer insanlara ve hayvanlara ya da daha önceden görmediği nesnelere korkmadan ve saldırmadan sakin tepkiler verebilir.

Gaziosmanpaşa köpek eğitim merkezinde sevimli dostlarımızın ihtiyaçları olan eğitimler verilir ve böylece hem sizin hem tatlı dostlarınızın hayatı daha kolaylaşır.  Köpekler yapılanları tekrar yoluyla öğrenirler. Doğru yaptığı davranışlarda ödüllendirildiğinde yaptığı davranışın doğru olduğunu anlar ve aklında kalır. Gaziosmanpaşa köpek eğitim merkezinin verdiği eğitimlerle sevimli dostunuz ile daha güzel ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Çoğu köpeğin ihtiyacı olan bu eğitimler tecrübeli ve uzman kişilerin tarafından verilmesi önemlidir.  Bu konuda Gaziosmanpaşa eğitim merkezinde hayvan dostu uzman kadrosuyla tüm eğitimleri en iyi şekilde vermektedir.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı