fbpx

Fatih Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us
Fatih Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Fatih Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Otelisevimli ev dostlarınızın en güvenli barınaklarından biridir. Tatile giderken, rahatlıkla ve güven içerisinde bırakabilirsiniz. Her cinsten köpeğin bakımı için, uygun ortam ve güvenli koşullar sağlanmıştır.

Fatih Köpek Eğitim Merkezi’nin Sunduğu Olanaklar

Fatih köpek eğitim merkezi ve köpek oteli, minik dostlarınız için, güvenli bir ortamdır. İhtiyaç halinde, köpeklerinizi bir gün bırakabildiğiniz gibi, uzun süreli olarak ta rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Seyahatiniz boyunca, minik dostlarınızın, ilgi ve sevgi ile bakımı yapılacaktır. Otelimizin sunduğu başlıca hizmetler şu şekildedir:

  • Veteriner hizmeti eşliğinde, konaklama imkanı
  • Köpekler için oluşturulan, her türlü eğlenceli aktiviteler
  • Kuaförlük ve diğer bakım hizmetlerini sunmaktayız.
  • Ortam ısısı ayarlanmış klimalı odalar yer almaktadır.
  • Ortam için güvenliği sağlayan, yangın ve duman sensorlu uyarılar yer almaktadır.

Fatih Köpek Eğitim Merkezi Olarak Önem Verdiğimiz Hususlar

Fatih köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak, önem verdiğimiz hususların başında, köpeğin sağlığı gelir. Köpeğinizi bırakmadan önce, aşılarının yapılmış olması önem taşır. Veteriner hekimlerimiz, bu konuda gerekli kontrolleri yaparlar. Aşı karnesi bakılıp, deri hastalıkları kontrolünden geçirilir. Köpeğin alışkın olduğu düzen hakkında, detaylı bilgi alınır. Bu husus, konaklama müddetince köpeklerin huzuru için önem taşır. Konaklama süresi içinde, vakti gelmiş olan aşıların tekrarı yapılır. Köpeğinizin beslenme alışkanlığı, bizler için çok önemlidir. Alışkın olduğu, farklı bir tür mamanın bırakılması önem taşır. Minik dostlarınız için, barınağımızda sunduğumuz mamalar da yüksek kaliteli, belli markalara ait mamalardır.

Köpek otelimiz, ulaşım açısından merkezi bir konumda bulunmaktadır. Şehir dışından gelecek olan sevimli dostlarınız için, ulaşım hizmetimiz mevcuttur. Siz tatilde iken, minik dostlarınız da burada, konforlu, rahat konaklama imkanı bulurlar.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı