fbpx

Eyüp Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us
Eyüp Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Köpek sahiplerinin en fazla duyduğu iki şey, otel ve eğitim merkezidir. Firmamız tarafından da bu ihtiyaçlar doğrultusunda hizmetler verilmektedir. Eyüp’te hem otel hem de eğitim merkezi olarak hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz ile de köpekleriniz için çok faydalı olmaktayız. Firmamız, köpek sahiplerine sunmuş olduğu hizmetleri profesyonel bir şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede de müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Eyüp köpek eğitim merkezi ve köpek oteli hizmetlerimizi pek çok farklı köpek cinsi için sunmaktayız. Hizmetlerimizi verirken, sizlerin köpeklerinize verdiği değeri göz önünde bulundururuz. Bu sayede özenli ve iyi bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Köpekleriniz İçin Tüm Hizmetleri Sunan Otellerimiz

Firmamız tarafından köpekler için otelcilik hizmeti verilmektedir. Bu otelcilik hizmetimiz ile köpeklerinizin her türlü ihtiyacını karşılamaktayız. Bu sayede de siz meşgulken biz köpeklerinize bakmaktayız. En sevdiğiniz dostlarınızı emanet etmek için en doğru adresi arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü sizlerin ne istediğini bilen firmamız, buna göre hizmet vermektedir ve sizleri memnun etmektedir. Otelimizde, köpekler için rahat uyku yerleri mevcuttur. Bununla birlikte beslenmeleri için de kaliteli ürünler sunarız. Aynı zamanda duş almalarını da sağlarız. Eyüp köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak temizlik, beslenme ve barınma açısından en kaliteli hizmetleri sunarız. Köpeklerin baskınlarını en iyi şekilde yaparak kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Bizimle iletişime geçen herkes, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir.

Eğitim Ve Bakım İçin Kaliteli Köpek Merkezi

Firmamız tarafından köpekleriniz için birbirinden farklı şekillerde eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler, alanında uzman olan tecrübeli kişiler tarafından verilir. Eyüp köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak en iyi eğitimleri sağlarız. Bütün bu hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde sunmaktayız.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı