Çekmeköy Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us

İnsanların pek çok evcil hayvanı olabilir. En çok sahip olunan evcil hayvanlardan biri de köpektir. Firmamız tarafından köpekler için gerek eğitim gerekse konaklama hizmetleri verilir. Bu hizmetler kapsamında pek çok farklı işlem yapmaktayız. Çok sevdiğiniz dostlarınız için zaman zaman siz olmadan kalabileceği bir otel olarak hizmetler sunmaktayız. Otelcilik hizmetimizin yanında eğitim merkezi olarak da hizmet vermekteyiz. Firmamız bu hizmetler ile sevilen dostlarınız için oldukça iyi bir şekilde çalışır. Çekmeköy köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak kaliteli hizmetlerimizi herkes için kullanıma sunmaktayız. Köpeklerin bakımları için çok etkili bir şekilde çalışmaktayız. Bu bakım işlemleri kapsamında konaklama kalitesini ve eğitim kalitesini maksimuma çıkarmak mümkündür. Köpeklerinize verdiğiniz değeri bilen firmamız, profesyonel bir köpek eğitim merkezi ve oteli olarak hizmetlerini sunar.

 

Güvenilir Köpek Oteli Arayanların Adresi

Köpek sahibi iseniz ve köpeğinizi belirli bir süreliğine bırakabileceğiniz otel olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız tarafından verilen bu hizmet ile köpeklerinizin beslenme, barınma, dinlenme ve benzeri pek çok ihtiyacı giderilmektedir. Sizler tarafından birer aile üyesi sayılan köpekler için en kaliteli hizmetlerimizi sunmaktayız. Köpek otelimiz güvenlik bakımından çok iyidir. Köpeklerinizi güvenerek bırakabileceğiniz otelimiz, her zaman hizmet verir. Çekmeköy köpek eğitim merkezi ve köpek oteli firmamız tarafından verilen bu hizmet, güven bakımından çok iyidir. Köpeklerinizin güvenli şekilde kalacağı bir adres arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimde Başarı ve Yüksek Hizmet Kalitesi

Firmamız tarafından köpeklere eğitimler verilir. Farklı cins köpekler için özel eğitim teknikleri uygularız. Çekmeköy köpek eğitim merkezi ve köpek oteli hizmetlerimiz sayesinde birçok dostunuza faydalı olabilmekteyiz. Köpeklerinize hem iyi bir eğitim verdirmek hem de köpeklerinizin kalabileceği bir yer bulmak için bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı