Çatalca Köpek Eğitim Merkezi Ve Köpek Oteli

Contact Us

İnsanların en fazla dost edindiği evcil hayvanların başında köpekler gelmektedir. Bu nedenle de köpekler için farklı hizmetlere ihtiyaç duyulabilir. Firmamız tarafından köpeklere hem eğitim hem de konaklama hizmeti verilmektedir. Eğitim merkezi hizmeti ile dostlarınızın gerekli eğitimleri alması sağlanır. Otel hizmetimiz sayesinde de köpeklerinizi belirli bir süreliğine bırakabileceğiniz güvenli bir yer sunarız. Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda tamamen siz ve köpeklerinizi düşünüyoruz. En sevdiğiniz dostlarınızı bize emanet edebilirsiniz. Çünkü  ve köpek oteli firmamız, köpeklerinize en iyi şekilde bakmaktadır. Sizlerin değer verdiğiniz dostlarınıza biz de aynı şekilde değer veririz. Bu sayede de gözünüz arkada kalmadan bizden hizmet alabilirsiniz. Köpekleriniz bizimle hem rahat hem de güvende olmaktadır.

Köpekleriniz İçin En İyi Otel

Köpek sahibi olanlar için özel konaklama hizmetleri sunulmaktadır. Firmamız, herhangi bir sebepten dolayı köpeğini emanet edecek yer arayanlara otelcilik hizmeti vermektedir. Köpek oteli ihtiyacını tamamen karşılamaktayız. Köpeklerinize öncelikle rahat bir şekilde yapabilecekleri yerler vermekteyiz. Bununla birlikte yemeklerini de aksatmadan vermekteyiz. Köpeklerinize en iyi şekilde bakacak olan oteli arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Çatalca köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak tatlı dostlarınıza oldukça kaliteli bir bakım hizmeti vermekteyiz. Firmamız tarafından birçok farklı cinste köpek için otelcilik hizmeti verilir.

Köpekler İçin Yüksek Kalitede Eğitim Merkezi

Köpeklerini eğitmek isteyenler için eğitim merkezi olarak hizmet veririz. Uzman kişiler ile köpeklerin her türlü eğitimini tamamlamaktayız. Çatalca köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak eğitimde yüksek kaliteli hizmet vermekteyiz. Tamamen köpeklerinize özel olarak hazırladığımız eğitim programları ile istenilen sonuçları elde etmekteyiz. Köpeklerinizin eğitimini tamamlamak veya tatlı dostlarınızı otele bırakmak için bizden hizmet alabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı