fbpx

Büyükçekmece Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us
Büyükçekmece Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Sadık dostlarınız köpeklerinizin eğitim alması veya siz yokken en iyi şekilde bakılması amacıyla kurduğumuz Büyükçekmece köpek eğitim merkezi ve köpek oteli hizmetimiz ile küçük dostlara en iyi şekilde bakıyoruz. Köpeğiniz ile birlikte gidemeyeceğiniz bir seyahate çıkmanız gerektiğinde onun bakımını ve eğitimini üstleniyoruz. Siz yokken köpeğinizi ev konforunda ağırlayıp mutlu günler geçirmesini sağlıyoruz. İsterseniz 1 gün isterseniz uzun süreli köpeğinizi güvenle otelimize bırakabilir, siz de gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Her ırk ve her cins köpeğin bakımını ve konaklamasını sağlıyoruz.

Köpek Oteli Hizmet Anlayışımız

Köpek otelimizde minik dostların en iyi şekilde ağırlanması için tüm ayrıntılar düşünülerek bakım sağlanıyor. Onların rahat ve konforlu bir ortamda konaklamaları ve ev köpekleri için klimalı iç mekânlar, dışarıda yaşamaya alışık olanlar için korunaklı dış mekânlarımız ile hizmet veriyoruz. Sizden aldığımız bilgiler ile köpeğinize dair ayrıntılı bir program hazırlayarak ne seviyorsa onu yiyip içmesini sağlıyoruz. Tuvalet alışkanlığını nasıl tercih ediyorsa biz de aynı şekilde düzenli ilgileniyoruz. Büyükçekmece köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak köpeğinizin sevdiği sosyal aktiviteleri eğitimli ekibimizle sağlıyoruz.

Eğitimli Ve Uzman Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz

Köpek otelimiz aynı zamanda köpek eğitim merkezidir. Köpeğiniz hem 5 yıldızlı otelde konforlu konaklama hem de eğitim alma ve sosyal aktivitelere katılma imkânlarından faydalanır. Uzman veteriner hekimlerimiz ile sürekli kontrol altında olan köpeğiniz sağlıklı bir ortamda bakılır. Eğitimli ve uzman kadromuz köpeğinize eğitimler verip sosyal aktiviteler ile eğlenmesini sağlarlar. Büyükçekmece köpek eğitim merkezi ve köpek oteli kadromuz minik dostlarımızı en kıymetli misafirler olarak ev konforunda ağırlarlar. Siz yokken köpeğinizin en iyi şekilde bakılacağını garanti ederek güvenli hizmet veriyoruz.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı