fbpx

Beyoğlu Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us
Beyoğlu Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Köpeğiniz ile birlikte gitmenizin mümkün olmadığı seyahatlerinizde minik dostunuz için endişelenmenize gerek yok. Profesyonel bir ekip ile köpeğinize en iyi şekilde bakmayı garanti ediyoruz. Veteriner hekimlerimiz eşliğinde, uzman köpek eğitmenlerimizle 5 yıldızlı otelimizde köpeğinize mükemmel bir yaşam ortamı sunuyoruz. İster 1 gün isterseniz uzun süreli köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayıp konforlu bir ortamda en iyi şekilde bakılmasını sağlıyoruz. Otelimiz küçük dostlara özel hazırlanmış bir ortamdır. Beyoğlu köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak siz tatildeyken köpeğinizin de tatil yapmasını ve güzel vakit geçirmesini sağlıyoruz.

Köpek Otelimizde İhtiyaçların Karşılanması

Köpek otelimizde kalacak olan köpeklerin ihtiyaçlarının en mükemmel şekilde karşılanması için tüm ayrıntıları düşünerek onlara rahat ve konforlu bir ortam hazırladık. Beyoğlu köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak köpeğiniz ile ilgili ayrıntılı bir bakım raporu çıkartarak ne yemeyi seviyorsa o şekilde düzenli besleriz. Tuvalet ihtiyacını nasıl gideriyorsa bizde aynı düzende davranırız. Evde yaşayan bir köpekse klimalı kapalı mekânlarımızda bakarız. Dışarıda yaşayan bir köpekse korunaklı dış mekânlarımızda ağırlarız. Düzenli olarak eğitim ve sosyal aktivitelere katılmasını sağlayarak uzman eğitmenlerimiz ile eğlenceli vakitler geçirmesini sağlarız.

Köpeğinize Ev Konforunda Bakıyoruz

Siz yokken köpeğinizin en mükemmel şekilde sağlıklı ve güvenli bir ortamda bakılacağına garanti veriyoruz. Beyoğlu köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak veterinerlerimiz ve eğitimli ve uzman eğitmenlerimiz ile köpeğinize en iyi şekilde bakarız. Tüm ihtiyaçlarını düzenli olarak olması gerektiği şekilde gideririz. Köpek otelimizden faydalanmak için isterseniz köpeğinizi kendiniz getirebilir isterseniz özel pet araçlarımızla biz adresinizden alabiliriz. Köpeğinizin sağlıklı bir ortamda barınması düşünülerek aşıları tam olmayan ve herhangi bir sağlık sorunu olan köpekler telimize kabul edilmeyecektir.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı