fbpx

Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us
Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Köpek otelimiz küçük dostlarımıza siz yokken huzurlu ve mutlu bir ortamda bakabilmek ve koruyabilmek amacıyla kurulmuştur. Minik dostların rahatı ve konforu için tüm ayrıntıları düşünerek kurduğumuz köpek otelimiz 5 yıldızlı olup oldukça lüks şartlarda bakım ve eğitim yapılır. Beylikdüzü köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak veteriner hekim nezaretinde köpek eğitimi konusunda uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz. İş seyahati veya tatil için başka bir şehre veya ülkeye gitmeniz gerektiğinde minik dostunuz için ev ortamındaki konforunda bakımını sağlıyoruz.

Köpeğinizin Otelimize Girişi Nasıl Yapılır?

Köpek otelimiz İstanbul merkezde olup isterseniz kendiniz getirebilir veya talebiniz halinde pet aracımız ile adresinizden biz alırız. Köpeğiniz otelimize kabul edilmeden önce uzman veterinerlerimiz tarafından detaylı bir sağlık kontrolünden geçirilir. Deri ve diğer genel hastalıklar olup olmadığı tespit edilir. Aşı karnesi incelenir ve aşıları tam olmayan köpekler otelimize kabul edilmez. Kilo kontrolü yapılıp kayıt edilir. Köpeğinizin davranışları, karakteri ve alıştığı düzen konusunda bilgi alınır. Beylikdüzü köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak köpeğinizin sağlıklı ve mutlu bir ortamda ev konforunda bakımını sağlamak için hizmet sunar.

Siz Yokken Aklınız Köpeğinizde Kalmasın

Çok sevdiğiniz köpeğinizi yanınızda götüremeyeceğiniz bir seyahate çıkacağınızda onu nereye bırakacağınız konusunda artık düşünmenize gerek yok. Biz Beylikdüzü köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak siz yokken köpeğinize ev konforunda bakmayı garanti ediyoruz. Yeme içme, tuvalet, sosyal aktiviteler gibi onun ihtiyacı olacak her şeyi onlara mükemmel şekilde sunuyoruz. Ev ortamına alışık köpekler için klimalı iç mekânlar, dışarıda yaşamaya alışık olanlar için korunaklı dış mekânlarımız mevcuttur. Eğitimli ve uzman ekibimiz sevimli dostların tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için hizmetinizdedir.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı