Beykoz Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us

Köpek denildiğinde akla, “insanın en sadık dostu” düşüncesi gelir. Diğer canlıların aksine köpeklerin, sahipleriyle arasında özel bir bağ vardır. Bu bağ sayesinde insanın hemen her hareketinin, sesin veya komutun ve hatta bir bakışın bile köpekte karşılığı ve etkisi vardır. Ancak zaman zaman bu sevimli canlıların ya özel bir eğitim alması için veya geçici olarak güvenilir ellere emanet edilmesi gereken durumlar da mevcuttur. Beykoz köpek eğitim merkezi ve köpek oteliolarak sevimli dostunuzun ve sizin bu ihtiyacınız için güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Akba? Köpek

Köpek Dostu Uzman Ekip

Pek çok köpek sahibi, sevimli dostlarını veterinere götürürken ve hatta köpekleri onların yanında muayene edilirken bile endişe duymaktadır. Bu endişe, dışarıdan bakıp bu özel bağı bilmeyenler tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Ancak köpek, sahibi ile göz temasını kesmeden kendisini veterinerin güvenli ellerine teslim etmektedir. Gerek veterinere, gerekse eğitmene teslim edilmeden önce kişinin alanındaki uzmanlığı kadar, hayvanlara olan yaklaşımı iyice araştırılmalıdır. Beykoz köpek eğitim merkezi ve köpek oteli, alanında uzman veteriner ve eğitmen kadromuzla sevimli dostumuza en kaliteli tedavi ve davranış eğitimleri vermekteyiz.

Kaliteli Ekipmanlar ve Barınma Yerleri Hizmeti

Muayene ve tedavi yaklaşımımız, kaliteli oluşunun yanında köpeğin ihtiyaç duyduğu sevgi ve ilgiye karşı duyarlı olmaktayız. Ayrıca eğitimlerimiz köpeğiniz için geliştirici olduğu kadar onun eğlenceli vakit geçirmesine de yönelik uygulamalar içermektedir. Onlar için havalandırmalı, ısıtmalı bölümler ve rahat edebileceği şartlar sunulmaktadır. Beykoz köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak sadık dostunuzu en kaliteli şartlar ve ekipmanların yanında, eksikliğinizi hissettirmeyecek ilgi ve sevgiyle tekrar kavuşacağınız ana kadar emanet olarak misafir etmekteyiz.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı