Beşiktaş Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us

Beşiktaş köpek eğitim merkezi ve köpek oteli köpek eğitimi yanı sıra köpek oteli hizmeti ile de dostunuzu dostumuz bilerek sağlıklı bir ortam sunmaktadır. Sevimli dost bulunduğu ortamda her türlü olanağa sahiptir, güvenli bir yuvadadır. Doğa ile ev ortamı adeta bütünleşmiştir. Birçok aktivitelerle ve kendi gibi sevimli dostlarla bir zaman dilimi içerisindedir. Personellerimiz her an yanlarında olmalarına rağmen serbest hareket etme özelliği onlar için biçilmiş kaftandır. Özgürlükleri kesinlikle ellerinden alınmaz, kafes sistemi bulunmaz.

Köpek Otelinde Yapılan Takipler

Beslenme alışkanlıklarına önem verilir. Yemek yeme takipleri dikkatlice yapılır. Sağlıkları her zaman kontrol altındadır. Yapılan tüm gözlemler sahiplerine rapor halinde sunulur. Minik dostların yaşadıkları ortamda mutlu olmaları en önemli husustur. Aktivite yanı sıra öğrenme kabiliyetleri geliştirilir.

Köpek Oteli Nedir?

Köpek oteli köpek sahiplerinin hayat koşturması içerisinde köpekleriyle ilgilenemeyecekleri durumlarda, onların yalnız kalacağı zamanlarda emanet edilen yerlerdir. Köpek otel hizmetleri köpeğin konforu ve eğlenceli zaman geçirmesi ve de alması gerekli eğitimleri açısından önem taşır.

Unutmamalısınız ki, köpekler en sadık ve en dost canlısı hayvanlardır. Aile içerisine alındığı andan itibaren artık ona bakmakla onu yetiştirmekle sorumlusunuz. Kalıcı eğitimler vermelisiniz, ona bir çocuk gibi bakmalı, değer vermelisiniz. Yavru olarak bir köpek aldığınızda karşınızda tecrübesiz bir varlık vardır. Bu dönemden itibaren her zaman dostane yaklaşılmalıdır. Bir hayvan eğitimi sırasında sabırlı, sevgi dolu olunmalıdır ki, işte bu kriterlere sahip tek adres Beşiktaş köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olmaktadır. Uzman eğitmenlerimiz ile onları hayata hazırlama çabamız takdir edilesi bir duruma örnektir. Disiplinli ve istikrarlı eğitimimizde bağ kurmanın ve komutlara alıştırmanın önemini sağlayan bir ekip olarak dostunuz emanetimizdir.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı