fbpx

Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us
Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Köpek eğitimlerimizde Bayrampaşa Köpek eğitim merkezi ve köpek oteli bünyesi köpekleri hem eğlendirir hem de eğitir. Verilen hizmetler dahilinde her zaman en iyisi sunulur, eğitim ve aktiviteler öylesine düzenli bir şekilde minik dosta aktarılır ki, hem rahatlatılır, hem keyifli zaman geçirmesi sağlanır hem de istenilen eğitimden geçirilmiş olunur. Belirlenen eğitim programında uzmanlarımızın her zaman planlı programlı bir çalışma sistemleri vardır. İlgili uzmanlarımızın yaklaşımları son derece ılımlıdır. Köpeklere asla şiddet ve ceza ile eğitim verilmez.

Bayrampaşa köpek eğitim merkezi ve köpek oteli alınan eğitim sonrasında köpeğinizdeki değişiklikler doğrudan hareketlere yansır. Hal ve hareketleri olumlu kazanımlar sağlar. Köpek eğitiminde dikkat edilmesi gereken hayvanın gelişim sürecini etkileyen her hususun önemidir. Bir köpek eğitimi küçükken başlar. Ve eğitim aşamalardan oluşur. Kuşkusuz en önemli eğitim de tuvalet eğitimidir. Bu konuda merkezimize başvurarak minik dostunuzun düzenli olarak bu eğitimi almasını sağlayabilirsiniz.

Köpek Eğitimi Nasıl Planlamalıdır

Köpek eğitimi için planlama son derece önemlidir. Eğitim bir kısıtlama içerisinde olmamalıdır. Köpek eğitimi kısa tekrarlarla bir periyotta yayılmalıdır. Bir köpeğin doğa ortamında ve kapalı ortamlarda alacağı eğitim onun asıl davranışlarının oturmasını belirginleştirir. Bu nedenle de verilen talimatların iyi ve hızlı algılanmasını sağlayıcı bir eğitim uygulanmalıdır.

Köpeğe Uygulanan Rehabilitasyon 

Merkezimizde can dostunuza duygusal hislerini kontrol etmesi açısından rehabilitasyon hizmeti uygulanır. Bu uygulamayla birlikte dost her zaman anı yaşamayı öğrenir. Yeni öğretilerle sınırlı kalmaz, devamlı algıları açıktır.

Bayrampaşa köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak biz sevimli dostlarımızla aramızdaki bağın kuvvetliliğine inanan bir takımız. Hep daha iyi hep daha kaliteli hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Bizlerle oldukları süre içerisinde sizlere olan bağlılığının, sizleri unutmadıklarının bilincinde olarak onlara sizin sevginizi vermek için bir çaba içerisindeyiz. Biliyoruz ki, bu kısa bir ayrılık ama bu zaman zarfında ona güvenebileceği bir ortam yaratmakta bizim misyonumuzdur.

 

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı