Başakşehir Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us

Köpek eğitimi; köpeğinizin belli başlı komutları bilip uygulaması yanı sıra sahibiyle olan gerek disiplin gerekse sevgi bağı açısından farkındalık durumunun oturması demektir. Köpeklerin doğası gereği liderlik vasıfları her zaman aktiftir bu sebeple sahiplerine karşı her zaman itaatkar olabilirler. Başakşehir köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak köpeğinizle olan iletişimlerinizde ve aranızdaki bağı kuvvetlendirmede her zaman pratik çalışmalarımız mevcut olup, gerek onların psikolojileri için gerekse size olan yaklaşımları için eğitimlerimiz vardır.

Başakşehir köpek eğitim merkezi ve köpek oteli ev ortamında köpeğinize bir tatil yeridir. Her zaman uzman veterinerimiz ve eğitmen kadromuz yanlarındadır. Köpek eğitimimizin yanı sıra rahatlıkla emanet edebileceğiniz köpek otelimiz için de özelliklerimiz size ve can dostunuza dört dörtlük şekilde uygundur. Köpek oteli hizmeti içerisinde veteriner kontrolü, sosyal bir ortamda diğer köpeklerle olan alanlarında uzman kontrolünde olmaları, en sevdikleri şey olan doğayla iç içe konaklamaları tarafımızca sağlanmaktadır.

Köpek Otelinde Yapılan Hizmetler

Köpek oteli kapsamında yapılan hizmetler; köpek sürekli dolaştırılır, sosyal ortamda diğer köpeklerle buluşturulur, rutin kontrolleri yapılır, muayeneleri aksatılmaz.

Köpek Eğitimcileri 

Merkezimizde köpek eğitimcileri hem köpek eğitimi alanında hem de eğitmen yetiştirme alanında profesyoneldir. Köpek cinsleri hakkında bilgi sahibi olup her bir cins için sağlıklı ve güvenli yetişmesi adına eğitim verilir.

Köpek eğitimi sırasında köpek sahibinin de bu eğitimlere katılması gerekliliğini savunan bir merkez olarak köpeğin eğitimi sırasında sahibinin yanında olduğunu hisseden bir köpek çok daha faydalı sonuçlar kazanır. Bir köpek yavru iken eğitilir, var olan davranış bozuklukları bu dönemde düzeltilir. Bir köpeğin eğitimi denildiğinde beslenmesinden savunmasına kadar her şeyi öğrenir ve bunu pratiğe döker. Köpeğinizin iyi eğitim alması için iyi bir köpek eğitim merkezi seçimi yapmalısınız. Biz Başakşehir köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak gerek eğitimlerimizde gerekse otel hizmetimizde misyonumuz her zaman işi layıkıyla yapmak ve ortaya adına yakışır bir imaj çıkarmaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı