fbpx

Bakırköy Köpek Eğitim Merkezi Ve Köpek Oteli

Contact Us
Bakırköy Köpek Eğitim Merkezi Ve Köpek Oteli

Bakırköy Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli firması olarak, köpeklerinizin mutluluğu, temel hedefimizdir. İster uzun süreli, isterse kısa süreli seyahatlerinizde, başvurabileceğiniz adreslerden biriyiz. Köpeklerinizi gönül rahatlığı ve güven içerisinde bizlere teslim edebilirsiniz.

Bakırköy Köpek Eğitim Merkezinin Sunduğu Profesyonel Hizmet

Bakırköy Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli olarak, profesyonel bir ekibe sahibiz. Alanında tecrübeli veterinerlerimiz elinde, köpekleriniz güven içerisinde misafirimiz olacaktır. Çok sayıda ırk ve farklı türde köpeklerle, sosyalleşme imkanı bulunmaktadır. Yaş ve cinsine uygun, farklı aktivitelerle, mutlu anlar yaşamaları sağlanır. Burası, tatlı dostlarınız için sadece bir barınak değildir. Konakladıkları süre zarfında, eğitildikleri bir misafirhanedir.

Bakırköy Köpek Eğitim Merkezi Olarak Sunulan Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri

Bakırköy Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteliköpeklerin sağlığı için, her türlü imkanı ve önlemi almaktadır. Bunların başında, köpek alımı sırasında yapılan aşı kontrolü gelir. Aşı kontrolü, otelimizde kalan diğer köpeklerin güvenliği için, önem taşıyan bir konudur. Konaklama yapacak köpeklerin aşı karnesine bakılmaktadır. Süresi gelen aşılar için de otelimizde kaldıkları sürede, aşının tekrar dozları vurulur. Deri hastalıklarını, detaylı inceleyen veteriner hekimlerimiz bulunmaktadır. Merkezimiz, sadece bir barınak değil, aynı zamanda köpekleriniz için de bir eğitim alanıdır. Sevgi ve sabırla eğitilirken, yararlı aktivitelerle güzel vakit geçirmeleri sağlanır. Her cins köpeğin ihtiyacı olan, farklı özellikte, kaliteli mamalar mevcuttur. Köpeğinizin severek kullandığı özel mamalar varsa, bunları gelirken bırakmanız önem taşır. Köpekleriniz için, her türlü bakım yapılmaktadır. Kuaförlük hizmeti bunların başında gelir. Ayrıca güvenlikleri için, kaldıkları odalar, yangına karşı uyarı sistemiyle donatılmıştır.

Günlük bırakabileceğiniz gibi, aylık ve hatta bir aydan uzun süreli de emanet edebilirsiniz. Sevimli can dostlarınızın keyifli, mutlu anlar geçirmesi için hizmet vermekteyiz.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı