fbpx

Bahçelievler Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us
Bahçelievler Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Bahçelievler köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak eğitim programlarımız ile kaliteli eğitmenlerimiz liderliğinde sürmektedir. Köpek eğitimi sırasında bilmekteyiz ki, onlar büyürken karakterleri de verilen eğitimle birlikte oluşmaktadır. Tıpkı bir çocuğa verilen eğitim gibidir. Bir köpek nasıl eğitim alırsa ilerideki karakteri de aynı oranda şekillenecektir. Köpek eğitimi eve gelindiği anda başlar ve bir ömür boyu da devam eder. Eğitim ne kadar erken başlarsa o kadar çabuk faydası görülür ve o kadar da kalıcı olur.

Tuvalet Eğitimi

Bir köpeğe verilen en önemli eğitim tuvalet eğitimidir. Bahçelievler köpek eğitim merkezi ve köpek oteli en az 3 aylık olan köpeklere tuvalet eğitimi verilir. Amaç köpeğin yaşam alanına tuvalet yapmamasını öğretmektir.

Eğitim Zamanları 

Bir köpeğin eğitim zamanı yavruluk dönemidir. Köpek 8 haftalıktan itibaren eğitim almayı elverişlidir. Mesela tuvalet eğitiminin yavru iken aldırılması çok daha olumlu geri dönüşler yapacaktır. Eğitimimizde asla köpeğe bağırma ya da vurma gibi eylemler yoktur. Eğitim sabır ve disiplin ister.

Bahçelievler köpek eğitim merkezi ve köpek oteli özel komutlar eğitimi de verilir. Özel komutlar içerisinde havlama eğitimi, yuvarlan, sürün, dön gibi komutlar vardır. Uzmanlık alanımız olarak köpek psikolojisine her zaman önem veririz. Bazı köpeklerimiz merkezimize geldiğinde yaşadığı bir travma yüzünden davranış bozukluğu içerisinde olabilir. İşte bu noktada eğitimlerimizle minik dostumuzu en iyi şekilde ağırlayarak iyileştirir ve sosyalleştiririz. Sosyalleştirme eğitimi zamana ve merkezdeki eğitimin devamlılığına bağlıdır. Eğitim denilen şey duruma ciddiyetle yaklaşmaktır. Eğitmenlerimiz bu konuda istikrarlı olunması için özellikle köpek sahiplerinden bu yaklaşımı beklerler, aksi halde eğitim yerinde sayar ve köpek de istenilen randıman sağlanamaz. İletişim bağının kuvvetli olması için detaycı olunmalıdır. Can dost buna layıktır.

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı