fbpx

Bağcılar Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us
Bağcılar Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Bağcılar köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak profesyonel köpek eğitimleri hizmeti vermekteyiz. Başlıca eğitimlerimiz arasında temel itaat, ileri itaat, koruma eğitimi, tuvalet eğitimi ve sosyalleşme eğitimi gelir. Profesyonel eğitmenlerimiz köpek eğitiminde uzman sertifikaya sahiptir. Eğitim merkezimizde köpeğiniz gerek eğitimi gerekse köpek otelinde tüm modern hizmetler dahilinde ve en önemlisi can dostunuzun mutlu olması için bir birliktelik içindeyiz. Eğitimimiz dahilinde kesinlikle köpeğe kaba kuvvet eğitimi uygulanmamaktadır.

Bağcılar köpek eğitim merkezi ve köpek oteli ailesi olarak köpeklerimizin her birinin farklı eğitime tabi olması gerektiği bilincinde olarak her birinin ayrı eğitim metotları bulunmaktadır. Eğitimimizde disiplin kıstası altında verilen eğitimde can dostun psikolojik tutumları da dikkate alınır. Köpek eğitiminde her zaman amacımız onu sosyalleştirmek üzerinedir.

Temel İtaat Eğitimi

Her köpeğin kendine has farklı bir eğitim şekli mevcuttur. Eğitimler içerisinde ilki temel itaattir. Bu eğitimde amaç temel komutları öğrenebilmesidir. Böylelikle sahibine itaat etmeyi bilecektir. Bir köpek 5 aylıkken temel itaat eğitimine başlamalıdır. Sonraki aşama artık ileri itaat dönemidir.

Davranış Eğitimi 

Eğitim esnasında davranış ve sosyalleşme eğitimi en önemli aşamalardır. Bir köpek için sürekli havlama, korkaklık, sosyalleşmeme gibi sorunlar eğitime tabi tutulmalıdır. Bu sorunlar çözüldüğü takdirde köpek için de olumlu gelişmeler yaşanacaktır.

Bağcılar köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak biz uzman eğitmenlerimizle köpeğiniz için gereken hizmeti vermekteyiz. Biz köpeği bir birey olarak görmekte ve bu şekilde yoğunlaşarak eğitimler vermekteyiz. Köpeğin eğitimi kadar köpek sahibine de verdiğimiz eğitimi devam ettirmesi adına eğitimler vererek; akışı bozmamaya ve seviyemizi her zaman canlı tutmaya özen gösteririz. Misyonumuz can dostumuza sevgimizi hissettirmektir. Verdiğimiz eğitim o zaman tam olacaktır.

 

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı