Avcılar Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Oteli

Contact Us

Köpekler, birçok insanın çok sevdiği ve değer verdiği canlılardır. Bu canlıların hem eğitimleri hem de bakımları ve konaklamaları için tarafımızca çeşitli hizmetler verilmektedir. Avcılar bölgesinde ikamet eden ve köpekleri için eğitim merkezi ya da otel arayan kişilere hizmetlerimizi sunmaktayız. Avcılar köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak profesyonel çalışanlar ile kıymetli varlıklarınıza en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Köpeklerinize birtakım eğitimler veririz. Bununla birlikte otelimizde bakım, konaklama, beslenme gibi ihtiyaçlarını karşılarız. Köpeklerinize en kaliteli eğitim ve konakla hizmetini sunmak için çalışmaktayız.

Her İhtiyacın Karşılandığı Köpek Otelimiz

Köpek otelimizde sevimli arkadaşlarınızın her türlü ihtiyacını karşılamaktayız. Öncelikle bakımlarına çok önem vermekteyiz. Köpeklerinizin bakımı için hem personel hem de ürünlerimiz ile kaliteli bir hizmet veririz. Bununla birlikte beslenmeleri için de en iyi mamalar ve yiyecekleri sunarız. Köpeklerinize sunduğumuz konaklama hizmeti, rahatlığı ile çok kaliteli olmaktadır. Konaklama süreci boyunca köpeklerinizin rahat olması için en iyi hizmeti sunarız. Avcılar köpek eğitim merkezi ve köpek oteli hizmeti ile herkese kolaylık ve fayda sağlamaktayız. Köpek otelimizde, sevimli arkadaşlarınızın ihtiyacı olan her türlü imkân bulunmaktadır. Bu sayede gözünüz arkada kalmadan dostlarınızı bize emanet edebilirsiniz. Dostlarınız bizimle olduğu sürece hem rahat hem de güvende olacaktır.

En İyi Eğitimi Veren Merkezimiz

Köpekleriniz için sunduğumuz otelcilik hizmetimizin yanında, eğitim merkezi olarak da hizmet vermekteyiz. Merkezimizde pek çok yöntem ile eğitim vermekteyiz. Köpeklerinizin daha evcil olması için profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Avcılar köpek eğitim merkezi ve köpek oteli olarak ilk önceliğimiz köpekleriniz için kaliteli hizmetler vermektir. Köpeklerinizi eğitmek veya bir süreliğine misafir etmek için sizlere bu hizmetleri sunmaktayız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Paylaş?

Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı